Wielkanoc
 
Księgarnia internetowa Ravelo – tanie książki i wiele więcej
promocja

Język angielski. English Adventure. Podręcznik z ćwiczeniami. Klasa 2, szkoła podstawowa

Numer dopuszczenia MEN: 67/3/2010/Z1

Mariola Bogucka   Anne Worrall
Longman

Towar dostępny, wysyłka 1-2 dni

?

Koszty, terminy i ograniczenia dostawy

?

Czas oczekiwania na zamówienie

?

Akceptowane formy płatności

?
Cena detaliczna: 77 zł

69.30 zł

lub przenieś do przechowalni

Pełny opis książki – Anne Worrall "Język angielski. English Adventure. Podręcznik z ćwiczeniami. Klasa 2, szkoła podstawowa"

English Adventure to doskonale znany nauczycielom kurs dla najmłodszych, który w krótkim czasie stał się bestsellerem w klasach 1-3. Łączy sprawdzoną metodykę nauczania z ulubionymi postaciami z bajek i filmów Walta Disneya i jest w pełni dostosowany do realiów pracy w polskich szkołach państwowych.
Wydanie uzupełnione to:
- Połączone podręczniki oraz zeszyty ćwiczeń
Wszystko w jednej książce, której towarzyszy także Multi-ROM z piosenkami i interaktywnymi grami oraz DVD z lubianymi przez dzieci postaciami z filmów Disneya. Taki pakiet umożliwia najmłodszym kontakt z językiem angielskim również poza szkołą. Czytelna korelacja z podstawą programową
W podręcznikach oznaczono wszystkie ćwiczenia integrujące naukę języka z innymi obszarami edukacji wczesnoszkolnej - edukacją muzyczną, plastyczną, społeczną, przyrodniczą, matematyczną oraz etyką i wychowaniem fizycznym
- NOWE zadania motoryczne w podręcznikach
Pierwsze poziomy kursu zgodnie z wymogami podstawy koncentrują się na rozwijaniu sprawności słuchania i mówienia. Wdrażają także dzieci do nauki pisania w języku angielskim na kolejnych etapach nauczania dzięki NOWYM ćwiczeniom rozwijającym umiejętności motoryczne - dodatkowych 16 stron w każdym poziomie.
- NOWY materiał w Folderach nauczyciela
Dodatek zawiera wskazówki do ćwiczeń motorycznych, rozszerzone informacje na temat nowej podstawy programowej oraz szczegółowe zestawienie zgodności poszczególnych rozdziałów kursu z wymogami tej podstawy.

Cechy produktu

Wydawca: Longman

data wydania: 2010

liczba stron : 152

format : 21x30

Seria : ENGLISH ADVENTURE

numer produktu: 10802171

EAN: 9781408222317

Dodaj recenzję książki – Anne Worrall "Język angielski. English Adventure. Podręcznik z ćwiczeniami. Klasa 2, szkoła podstawowa"

Twoja ocena
Jednym zdaniem
Treść recenzjia
Oświadczam, że jestem wyłącznym autorem publikowanej recenzji i nie narusza ona praw osób trzecich. Wyrażam zgodę na wykorzystanie recenzji przez Ravelo sp. z o.o. do celów promocyjnych.
To top