viwus
 
Księgarnia internetowa Ravelo – tanie książki i wiele więcej
ksiazki Książki
ksiazki Podręczniki
ksiazki Zabawki
ksiazki Lifestyle

Język niemiecki. Punkt 4. Podręcznik z ćwiczeniami. Klasa 4. Szkoła podstawowa

Anna Potapowicz
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - WSiP , data wydania 2008 , OPRAWA MIĘKKA +CD

Produkt aktualnie niedostępny...
Zobacz pełen opis

Pełny opis książki – Anna Potapowicz "Język niemiecki. Punkt 4. Podręcznik z ćwiczeniami. Klasa 4. Szkoła podstawowa"

Cykl Punkt jest przeznaczony dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego w 4. klasie szkoły podstawowej (w wymiarze 1-2 g odzin tygodniowo).
Komplet dla ucznia na jeden rok nauki składa się z podręcznika połączonego z ćwiczeniami oraz dołączonej do niego płyty CD. Cykl pro wadzi do poziomu A2 w Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego i realizuje założenia Portfolio Językowego.

Podręcznik składa się z 4 rozdziałów liczących po pięć lekcji oraz dodatkowego rozdziału okolicznościowego zawierającego dodatkowe m ateriały o tematyce świątecznej. Każdy rozdział zawiera sekcję Das kannst du schon!, w której uczeń ma możliwość sprawdzenia, jakie postępypoczynił w zakresie czterech podstawowych sprawności językowych: słuchania, czytania, pisania i mówienia. Na końcu każdego ro zdziału znajduje się również test zaopatrzony w rozwiązania i punktację, dzięki któremu uczeń może sam ocenić, w jakim stopniu opano wał materiał i jak jest przygotowany do pracy kontrolnej.
Na końcu książki znajduje się słowniczek niemiecko-polski, obejmujący całe słownictwo z podręcznika.

Do książki są dołączone wkładki z grami planszowymi i naklejkami wielokrotnego użytku, które umożliwiają utrwalenie w atrakcyjny spo sób zagadnień leksykalnych i gramatycznych.

Płyta CD, dołączona do podręcznika, zawiera nagrania tekstów służących do ćwiczenia wymowy, przykłady dialogów, rymowanki, wierszyki i piosenki.

Cechy produktu

Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - WSiP

data wydania : 2008

liczba stron: 148

format: 21x29

numer wydania: III

numer produktu: 3676947

EAN: 9788302094835

Napisz recenzję

Dodaj recenzję książki – Anna Potapowicz "Język niemiecki. Punkt 4. Podręcznik z ćwiczeniami. Klasa 4. Szkoła podstawowa"

Twoja ocena
Jednym zdaniem
Treść recenzjia
Oświadczam, że jestem wyłącznym autorem publikowanej recenzji i nie narusza ona praw osób trzecich. Wyrażam zgodę na wykorzystanie recenzji przez Ravelo sp. z o.o. do celów promocyjnych.
To top