Podręczniki » Wyprawka szkolna » Lektury szkolne »
 
Księgarnia internetowa Ravelo – tanie książki i wiele więcej

Nauczanie zintegrowane. Razem w szkole. BOX. Klasa 3. Szkoła podstawowa

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne , data wydania 2012 , OPRAWA MIĘKKA

11111 Przeczytaj recenzje

Produkt aktualnie niedostępny

Pełny opis produktu "Nauczanie zintegrowane. Razem w szkole. BOX. Klasa 3. Szkoła podstawowa"

Komplet / Box podzielony jest na 2 semestry:

Semestr 1 zawiera:
1. Razem w szkole kl. 3 - Podręczniki z ćwiczeniami część 1-5 + CD do części 1. Ciekawe opracowania z zakresu malarstwa, muzyki. Nowość - gazetki klasowe. Teksty literackie mają urozmaiconą gatunkowo formę i są zróżnicowane pod względem trudności. Do części 1 podręcznika dołączona jest płyta CD-ROM z grami i zabawami edukacyjnymi.
2. Razem w szkole kl. 3 - Zeszyty ćwiczeń części 1-5. Wiele zadań i ciekawostek. Nowość - dział "Czytam bo lubię..." z tekstami do czytania i ćwiczeniami sprawdzającymi. Na końcu każdego rozdziału mini test.
3. Razem w szkole kl. 3 - Wyprawka. Plansze z pomocami, grami, pracami plastycznymi m. innymi : mapa Polski, Europy, dźwięki gamy, druk bankowy, plan ogrodu, Alfabet Braille'a , Morse'a, kod flagowy. Osobliwości przyrody, przymiotniki, rzeczowniki, puzzle, Sudoku, książka kucharska "Smaki Europy" i wiele innych.

Semestr 2 zawiera:
4. Razem w szkole kl. 3 - Podręczniki do edukacji polonistycznej i społecznej części 1-4. Kształtowanie umiejętności głośnego i cichego czytania ze zrozumieniem, korzystania z różnych źródeł wiedzy, rozpoznawania tekstów użytkowych, wypowiadania się, argumentowania, recytowania z uwzględnieniem intonacji, tempa, pauz, akcentu, pisania z pamięci i słuchu.
5. Razem w szkole kl. 3 - Podręcznik do edukacji przyrodniczej. Nauka rozumienia konieczności ochrony przyrody , pojęć: krajobraz, żywioły, zjawiska atmosferyczne, potrzeba prowadzenia zdrowego trybu życia. Ciekawostką są przyrodnicze gazetki klasowe oraz propozycje doświadczeń.
6. Razem w szkole kl. 3 - Podręczniki do edukacji matematycznej części 1-4. Kształtowanie umiejętności : dodawania i odejmowania w zakresie 100, zapisywania, odczytywania i porównania liczb. Tabliczka mnożenia w zakresie 100, rozwiązywanie zadań tekstowych jedno działowych, figury geometryczne, wiadomości i umiejętności praktyczne.
7. Razem w szkole kl. 3 - Podręcznik do edukacji artystycznej. Nauka korzystania z różnych technik plastycznych, materiałów i narzędzi,: uwzględniania w pracach,: barwy proporcji, zasad kompozycji, określania
dziedzin sztuk plastycznych. Ćwiczenia muzyczne : rozróżnianie elementów muzyki, i znaków tonacji, słuchanie nagrań.
8. Razem w szkole kl. 3 - Podręcznik do zajęć komputerowych z płytą CD klasa 3. Utrwala wiadomości z klas 1,2 doskonali umiejętności posługiwania się narzędziami komputerowymi w nauce różnych przedmiotów.

Cechy produktu

Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne

data wydania : 2012

format : dł 31x szer. 21,7xgł.13

numer wydania : 1

Seria : RAZEM W SZKOLE

numer produktu: 11180650

EAN: 9788302114687

Średnia ocena Klientów: 5 (Oceniło 1 osób)

Przeczytaj recenzje produktu "Nauczanie zintegrowane. Razem w szkole. BOX. Klasa 3. Szkoła podstawowa"

Średnia ocena Klientów: 11111 Zostań naszym recenzentem i dodaj swoją opinię o produkcie

Recenzja dodana 2012-07-24

SUPER SZYBKO

Bardzo szybka wysyłka, super kontakt z sprzedającym rewelacyjnie niska cena. Jestem zdecydowanie na TAK

Oceń, czy recenzja jest pomocna TAK NIE 1 z 1 klientów uznało recenzję za pomocną

Dodaj recenzję produktu "Nauczanie zintegrowane. Razem w szkole. BOX. Klasa 3. Szkoła podstawowa"

Twoja ocena
Jednym zdaniem
Treść recenzjia
Oświadczam, że jestem wyłącznym autorem publikowanej recenzji i nie narusza ona praw osób trzecich. Wyrażam zgodę na wykorzystanie recenzji przez Ravelo sp. z o.o. do celów promocyjnych.
To top