viwus
 
Księgarnia internetowa Ravelo – tanie książki i wiele więcej
ksiazki Książki
ksiazki Podręczniki
ksiazki Zabawki
ksiazki Lifestyle
promocja

Popularny słownik wyrazów obcych i trudnych

Langenscheidt , data wydania 2007 , OPRAWA TWARDA

Produkt aktualnie niedostępny...
Zobacz pełen opis

Pełny opis książki "Popularny słownik wyrazów obcych i trudnych"

Popularny słownik wyrazów obcych i trudnych to nowoczesny słownik autorstwa znanych i cenionych językoznawców – Andrzeja Markowskieg o i Radosława Pawelca. Słownik zawiera 16 000 haseł. Autorzy nie tylko przejrzyście i przystępnie wyjaśniają pochodzenie używanych w spółcześnie wyrazów obcych, ale wskazują także ich funkcjonowanie w tekście. Oprócz wyrazów obecnych w polszczyźnie od dawna, słowni k obejmuje także słownictwo nowe i najnowsze, odnoszące się do różnych dziedzin nauki i techniki, a także życia społecznego i kultur alnego.
Słownik stanowi doskonałą pomoc dla czytelników, którzy szukają szybkiej i konkretnej informacji językowej. Przejrzysta szata edytor ska i przyjazna struktura, a także interesujące komentarze – to atuty niniejszego wydania. Słownik stanowi idealną pomoc w biurze, w szkole i w domu!

Cechy produktu

Wydawca: Langenscheidt

data wydania : 2007

liczba stron: 904

format: 14,5x0,5

numer produktu: 3590643

EAN: 9788374762458

Napisz recenzję

Dodaj recenzję książki "Popularny słownik wyrazów obcych i trudnych"

Twoja ocena
Jednym zdaniem
Treść recenzjia
Oświadczam, że jestem wyłącznym autorem publikowanej recenzji i nie narusza ona praw osób trzecich. Wyrażam zgodę na wykorzystanie recenzji przez Ravelo sp. z o.o. do celów promocyjnych.
To top