ravelo

Czy chcesz otrzymywać powiadomienia
o naszych promocjach, nowościach i wyprzedażach?
Zapisz się, a już nie przegapisz żadnej superokazji!

NIE
TAK
viwus
 
Księgarnia internetowa Ravelo – tanie książki i wiele więcej
ksiazki Książki
ksiazki Podręczniki
ksiazki Zabawki
ksiazki Lifestyle
promocja

Projektowanie wnętrz

Jenny Gibbs
PWN , OPRAWA MIĘKKA

Produkt aktualnie niedostępny...
Zobacz pełen opis

Pełny opis książki – Jenny Gibbs "Projektowanie wnętrz"

Książka ukazuje współczesne, a zarazem szerokie spojrzenie na projektowanie wnętrz. Odsłania funkcjonowanie i wszelkie aspekty tej b ranży. Łączy historię, teorię i praktykę zawodu. Koncentruje się nie tylko na zagadnieniu tworzenia projektu i procesie jego realiza cji od początku do końca, ale także na relacjach z klientem i dopasowaniu wnętrz do jego oczekiwań.
Przedstawiono w niej historyc zny aspekt projektowania wnętrz oraz zmiany stylistyczne, jakie zaszły na przestrzeni wieków. Omówiono etapy powstawania i rozwoju p rojektu, a także metodologię zbierania informacji o kliencie. Zaprezentowano także wpływ badań na powstawanie nowych pomysłów i spos oby przekształcania idei w nowatorskie rozwiązania. Opisano sposoby poszukiwania materiałów, elementów wykończenia mebli i akcesorió w, zilustrowano teoretyczne i psychologiczne aspekty koloru oraz sposób, w jaki projektant przygotowuje tablicę koncepcyjną, aby zap oznać klienta z zarysem projektu. Dwa ostatnie rozdziały poświęcono omówieniu cech i postaw wymaganych od projektanta oraz umiejętno ści i wiedzę, jaką zdobywa w procesie kształcenia.

Cechy produktu

Wydawca: PWN

numer produktu: 3430279

EAN: 9788301154103

Napisz recenzję

Dodaj recenzję książki – Jenny Gibbs "Projektowanie wnętrz"

Twoja ocena
Jednym zdaniem
Treść recenzjia
Oświadczam, że jestem wyłącznym autorem publikowanej recenzji i nie narusza ona praw osób trzecich. Wyrażam zgodę na wykorzystanie recenzji przez Ravelo sp. z o.o. do celów promocyjnych.
To top