Księgarnia internetowa Ravelo – tanie książki i wiele więcej
promocja

Ptaki w domu

Andrzej G. Kruszewicz
Multico , data wydania czerwiec 2001 , OPRAWA TWARDA

Produkt aktualnie niedostępny...
Zobacz pełen opis

Pełny opis książki – Andrzej G. Kruszewicz "Ptaki w domu"

Pięknie wydana, z licznymi barwnymi ilustracjami, książka dla miłośników i hodowców ptaków. Dowiemy się z niej:
* skąd się biorą ptaki ozdobne
* jakie są najpopularniejsze gatunki
* jak wybrać odpowiednie klatki, woliery, karmidła i inne akcesoria
* jaki jest najlepszy pokarm i miejsce dla ptaka
Ponadto znajdziemy tu informacje na temat zakupu ptaka, transportu, codziennych zabiegów pielęgnacyjnych, chorób i rozmnażania ptakó w ozdobnych.

Jako lekarz weterynarii zajmujący się chorobami ptaków bywam w wielu domach, gdzie odwiedzam moich pacjentów. Widzę wtedy to, cze go lekarze przyjmujący zwierzęta w lecznicy nie mogą dostrzec, czyli warunki, w których żyją moi pacjenci. Kłopoty ze zdrowiem ptakó w biorą się głównie z błędów pielęgnacyjnych, a nie groźnych infekcji bakteryjnych czy inwazji pasożytniczych. W książce tej przekaz uję Czytelnikom podstawowy zasób wiedzy, który pozwoli uniknąć błędów, za które płacą zarówno oni sami, jak i ich ptak. Tyle tylko, że początkujący hodowca płaci pieniędzmi, które może znowu zarobić, a ptaki - zdrowiem lub życiem, którego odzyskać nie zdołają. Ta książka jest więc napisana także w interesie tych bezbronnych istot.
od autora
Doktor Andrzej G. Kruszewicz od najmłodszych lat hodował ptaki, leczył je i obserwował. Stworzył i prowadzi Ośrodek Rehabilitacji Dz ikich Ptaków w warszawskim zoo. Działa na rzecz ratowania ginących gatunków. Napisał i przetłumaczył wiele książek ornitologicznych. Przyjmuje około 1500 skrzydlatych pacjentów roczmie.

Cechy produktu

Wydawca: Multico

data wydania : czerwiec 2001

liczba stron: 112

format: 16x21,5

ilustracje: kolorowe

numer produktu: 1026020

EAN: 9788370733247

Napisz recenzję

Dodaj recenzję książki – Andrzej G. Kruszewicz "Ptaki w domu"

Twoja ocena
Jednym zdaniem
Treść recenzjia
Oświadczam, że jestem wyłącznym autorem publikowanej recenzji i nie narusza ona praw osób trzecich. Wyrażam zgodę na wykorzystanie recenzji przez Ravelo sp. z o.o. do celów promocyjnych.
To top