Księgarnia internetowa Ravelo – tanie książki i wiele więcej

O firmie Ravelo.pl

Ravelo.plPomoc > O firmie

3… 2… 1… Startujemy z Ravelo.pl!

Ravelo.pl to nowa strona zakupów, ale 12 lat tradycji. Znacie nas od dawna – kupowaliście u nas, kiedy nazywaliśmy się KDC.pl, byliście z nami w Świecie Książki i Weltbildzie. A teraz nazywamy się Ravelo.pl, zamykając pewien proces i kawałek naszej historii. Zmieniają się kolory i wygląd sklepu, ale niezmienne jest nasze zaangażowanie i – mamy nadzieję – Wasze przywiązanie.
Dziękujemy za wszystkie piękne lata i zapraszamy do wspólnej podróży w przyszłość :)

Zostańcie z nami.

Ravelo.pl. Książki na jutro – pomysły na co dzień.

 

 

Co oferuje Ravelo.pl?

Tempo i jakość obsługi
Chcemy zapewnić Wam najwyższe standardy, dlatego między innymi jedną z naszych dużych zalet jest natychmiastowa realizacja składanych zamówień.

Oferta, promocje i okazje
Nasz sklep to szeroka oferta książek i ciekawe pomysły na upominki, akcesoria dekoracyjne i nietypowe przedmioty codziennego użytku.
Wszystko, co znajdziesz w naszym sklepie już następnego dnia może być u Ciebie!

Ravelo.pl prowadzi także sezonową sprzedaż podręczników i bardzo często organizuje promocje i różne wyprzedaże, dzięki którym w naszym sklepie można upolować naprawdę ciekawe okazje.

Dbamy o stałych klientów i specjalnie z myślą o nich przygotowujemy szereg specjalnych ofert. Jeśli też chcesz znaleźć się w tym szczególnym gronie, być na bieżąco i otrzymywać indywidualne rabaty, zapisz się na nasz newsletter!
Ravelo.pl to szeroka oferta, natychmiastowa dostępność i atrakcyjne ceny.

O sklepie

Poznaj naszą historię

Nasz sklep internetowy istnieje od 2002 roku, początkowo pod nazwą kdc.pl (Klub Dla Ciebie), potem, jako część dużego koncernu Weltbild, do którego należała również sieć księgarń, katalog wysyłkowy i wydawnictwo Świat Książki. Rok 2013 przyniósł wiele zmian, w wyniku których staliśmy się częścią polskiej Grupy PWN. Dokonana w 2014 r. zmiana nazwy sklepu na Ravelo.pl to przypieczętowanie długiego procesu przekształceń. Zapraszamy Was do udziału w budowaniu dalszego ciągu tej historii.

 

Ravelo dziś


Wiemy, że zmiany właścicielskie i skomplikowana struktura spółek nie należą do najciekawszych informacji. Ale to, co bezpośrednio zainteresuje Was, drodzy Klienci, to efekty naszej współpracy z Azymutem. Dzięki niej, pierwszy raz w historii jesteśmy w stanie złożyć Wam obietnicę, że wszystko, co pokazujemy na stronie jest dostępne w naszym magazynie od ręki i wszystko, co zamówicie dziś, jesteśmy w stanie dostarczyć wam na jutro.

Nasz hasło - dziś zamawiasz jutro masz, naprawdę działa!
Należąca do grupy PWN firma Azymut, z siedzibą w Strykowie, jest głównym dostawcą oferty książkowej i usług logistycznych dla sklepu internetowego Ravelo.pl.To tam magazynowe są wszystkie produkty z naszego sklepu, sprawnie i bardzo szybko kompletowane zgodnie ze złożonymi przez Was zamówieniami, a następnie przekazywane przewoźnikowi, który dostarcza je wprost do Waszych rąk. Dzięki temu Ravelo.pl to jeden z nielicznych sklepów w kraju, który oferuje tak sprawną realizację zamówień. Sprawdźcie sami!

Nagrody

2010, 2012 - Zwycięzca Rankingu Zaufane Opinie Ceneo.pl
2011 - Wyróżnienie w Rankingu Zaufane Opinie Ceneo.pl w kategorii Multimedia
2011 - Tytuł Firma Przyjazna Klientowi dla Weltbild Polska
2012 - Tytuł Firma Przyjazna Klientowi dla Weltbild Polska
2012 - Dobry Produkt 2011 – Wybór Konsumentów (Infor – Gazeta Prawna)
2012 - Certyfikat Użyteczny Sklep w uznaniu wysokich standardów usability i obsługi klienta.

Blog firmowy

Pamiętajcie, że jak zawsze, o wszystkim stanowią ludzie. To my jesteśmy dla Was.

Poznaj nas, dowiedz się więcej o sklepie i ludziach, którzy go dla Ciebie tworzą. Zaglądaj na naszego bloga i bądź na bieżąco ze wszelkimi promocjami, ofertami specjalnymi, przeczytaj o tym, co dla nas ważne, nad czym pracujemy, co się u nas dzieje i jakie zmiany nas czekają. Na blogu poruszamy też tematy, które najczęściej pojawiają się w pytaniach od Was i liczymy na to, że będziecie tu regularnie zaglądać, włączając się do rozmowy z nami. Mamy nadzieję, że ten pomysł przypadnie Wam do gustu i dzięki temu poznamy się lepiej.

Poznaj nas lepiej, zajrzyj na naszego bloga firmowego!

Połączenie spółek Lideria.pl oraz Ravelo

Zarząd spółki Lideria.pl razem z zarządem spółki Ravelo podpisał w dniu 19.03.2014 r. plan połączenia.


 

 

 
To top