viwus
 
Księgarnia internetowa Ravelo – tanie książki i wiele więcej
ksiazki Książki
ksiazki Podręczniki
ksiazki Zabawki
ksiazki Lifestyle

Tropiciele 1 Box

edukacja wczesnoszkolna

Agnieszka Banasiak   Agnieszka Burdzińska   Beata Nadarzyńska   Elżbieta Burakowska   Jolanta Dymarska   Marzena Kołaczyńska
WSiP , data wydania 2012 , OPRAWA MIĘKKA

Produkt aktualnie niedostępny...
Zobacz pełen opis

Pełny opis produktu – Marzena Kołaczyńska "Tropiciele 1 Box"

Skład boxu: Książeczka na dobry początek Podręcznik części 1-5 Karty ćwiczeń części 1-5 Matematyka części 1-5 Wyprawka części 1-2 Zajęcia kopmuterowe - podręcznik z ćwiczeniami. Tropiciele to cykl podręczników dla klas 1–3 przygotowany z myślą o dzieciach rozpoczynających edukację szkolną w wieku zarówno sześciu, jak i siedmiu lat, dlatego że „Tropiciele” sprawdzą się w klasach z uczniami o zróżnicowanym poziomie gotowości szkolnej. Pakiet zapewnia uporządkowany sposób przekazywania wiedzy, pozostawia jednak uczniom możliwość samodzielnych poszukiwań i badań. Główne założenia cyklu to: – nacisk na podmiotowość i rozwój poznawczy dziecka, – budowanie poczucia własnej wartości, – kształtowanie umiejętności rozpoznawania i nazywania własnych uczuć, – inspiracja i rozbudzanie różnorodnych zainteresowań dziecka jako metoda uświadamiania własnych predyspozycji, – kształtowanie postaw i działań twórczych jako punkt wyjścia do rozwoju wszystkich uzdolnień.

Polecamy także:

Cechy produktu

Wydawca: WSiP

data wydania : 2012

Seria: TROPICIELE

numer produktu: 11870227

EAN: 9788302127946

Napisz recenzję

Dodaj recenzję produktu – Marzena Kołaczyńska "Tropiciele 1 Box"

Twoja ocena
Jednym zdaniem
Treść recenzjia
Oświadczam, że jestem wyłącznym autorem publikowanej recenzji i nie narusza ona praw osób trzecich. Wyrażam zgodę na wykorzystanie recenzji przez Ravelo sp. z o.o. do celów promocyjnych.
To top