Księgarnia internetowa Ravelo – tanie książki, zabawki, prezenty
Księgarnia Ravelo – książki, ebooki, zabawki
Twój koszyk »
jest pusty
+1

Dodano:
sprawdź zawartość koszyka »

sprawdź
koszyk »
kontynuuj
zakupy »
KsiążkiKsiążki
ZabawkiZabawki
LifestyleLifestyle
PrezentyPrezenty
eBookieBooki
PodręcznikiPodręczniki
Art. pap.Art. pap.
OutletOutlet

Kategorie
Pokaż tylko
Wydawca
Cena

Audrey Niffenegger


zobacz więcej »

Ilość produktów - 4

Sortuj wyniki Ilość wyników na stronie Aktualna strona z 0
Ghostly

Ghostly

Audrey Niffenegger Vintage, 4 listopada 2018 oprawa miękka

Haunted houses, spectral chills, and of course, the odd cat. . . In this volume, Audrey Niffenegger, bestselling author of The Time Traveler’s Wife, has brought together her selection of the very creepiest, weirdest and wittiest ghost stories around. Scare yourself silly with old favourites by... więcej

00000

Czas wysyłki:
24h w dni robocze

47.21 zł

35.49 zł

oszczędzasz 25%

zamów
Lustrzane odbicie

Lustrzane odbicie

Audrey Niffenegger Nowa Proza, 22 września 2010 oprawa miękka

Po oszałamiającym sukcesie bestsellerowej "Zaklęci w czasie", Audrey Niffenegger powraca z "Lustrzanym odbiciem", niepokojącą opowieścią o skomplikowanej miłości, tożsamości i rywalizacji pomiędzy bliźniętami. Powieść rozpoczyna się śmiercią Elspeth Noblin, która zapisuje swoje londyńskie... więcej

00000

Produkt aktualnie
niedostępny.
Her Fearful Symmetry (Ebook)

Her Fearful Symmetry (Ebook)

Audrey Niffenegger Random House, 2009

Another brilliant, original and moving novel from the author of The Time Travelers Wife. Julia and Valentina Poole are normal American teenagers normal, at least, for identical mirror twins who have no interest in college or jobs or possibly anything outside their cozy suburban home. But... więcej

00000

Produkt aktualnie
niedostępny.
Miłość ponad czasem

Miłość ponad czasem

Audrey Niffenegger Świat Książki,

Historia niezwykłej miłości. Henry jest jedną z pierwszych osób na świecie, u których wykryto dziwną wadę genetyczną. Jego zegar bio logiczny włącza się i wyłącza bez żadnych reguł. Zdarza się, że cofa się w czasie, zdarza się, że wyprzedza bieg wydarzeń. Jak kocha ć człowieka, który w każdej... więcej

11111

Produkt aktualnie
niedostępny.
 

Bestseller

Lalka

Bolesław Prus

wydawca: Greg

seria:KOLOROWA KLASYKA

OPRAWA TWARDA

11110ocena: 4 [liczba ocen: 3]

Lalka w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku! Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na kredowym papierze, bardzo trwała i estetyczna. Stanisław Wokulski jest jedną z najbardziej...zobacz więcej »
Lalka
-28%

Lalka

34.99 zł 25.11 zł

zamów

WyprzedażBestseller

Zestaw puszek "Retro", 3 szt., szary

11100ocena: 3 [liczba ocen: 6]

Zamykane puszki - pojemniki na ciastka, kawę i cukier. Zestaw dla prawdziwego łasucha i pomoc kuchenna dla każdej Pani Domu. Dzięki temu, że pojemniki są podpisane, nie ma możliwości by pomylić jedną puszkę z drugą. Ułatwia to utrzymanie porządku w kuchni. Pojemniki mają ładne pastelowe...

zobacz więcej »
Zestaw puszek "Retro", 3 szt., szary
-26%

Zestaw puszek "Retro", 3 szt., szary

49.33 zł 36.46 zł

zamów

Bestseller

Odkupienie

A. Bijak, P. Pawlak

wydawca: Manufaktura Słów

OPRAWA MIĘKKA

00000

Miastem, które jest nazywane miastem miłości, wstrząsają kolejne zbrodnie. Detektyw Lecroix musi powstrzymać szaleńca, zanim ten ukończy swoje dzieło. Detektyw po raz pierwszy w swojej wieloletniej karierze wie, że sam nie podoła w rozwiązaniu przygotowanej przez mordercę zagadki. W tym celu...zobacz więcej »
Odkupienie
-30%

Odkupienie

34.90 zł 24.43 zł

zamów

Bestseller

Czując. Rozmowy o uczuciach

Agnieszka Jucewicz

wydawca: Agora SA

OPRAWA MIĘKKA

11111ocena: 5 [liczba ocen: 10]

Autorka bestsellerowej serii „Żyj wystarczająco dobrze”, „Kochaj wystarczająco dobrze” i „Wybieraj wystarczająco dobrze” bierze na warsztat emocje i uczucia. W mądrych i poruszających rozmowach z najwybitniejszymi ekspertami od tematu – pschychologami i psychoterapeutami (Bogdanem de...

zobacz więcej »
Czując. Rozmowy o uczuciach
-20%

Czując. Rozmowy o uczuciach

39.99 zł 31.99 zł

zamów

ZapowiedźBestseller

Muzyka duszy

Korczyk Barbara

wydawca: Wydawnictwo Poligraf

OPRAWA MIĘKKA

00000

Barbara Korczyk ur. 8.03.1954 r. we Wrocławiu. Zamieszkała w Jaworznie (w. śląskie). Od zawsze wrażliwa na ludzkie uczucia i piękno natury. O wszechstronnych zainteresowaniach dotyczących szeroko pojętej sztuki. W dorobku posiada wiersze, fraszki i aforyzmy o różnej tematyce. W wolnych...

zobacz więcej »
Muzyka duszy
-15%

Muzyka duszy

37 zł 31.45 zł

zamów

Bestseller

Jak mniej myśleć (Ebook)

Christel Petitcollin

wydawca: Feeria

format pliku - EPUB,MOBI

00000

• Za dużo myślę. • Moi bliscy mówią, że jestem zakręcona i że zadaję sobie za dużo pytań. • W mojej głowie stale coś się kłębi – czasem marzę o tym, żeby wcisnąć wyłącznik umysłu. • Mam wrażenie, że jestem z innej planety. • Nie mogę sobie znaleźć miejsca. • Czuję się niezrozumiany. Czy...zobacz więcej »
Jak mniej myśleć

Jak mniej myśleć (Ebook)

32.90 zł 29.61 zł

zamów
 

Nowości Ravelo

 

Nowość

Zestaw Wybuduj własne miasto 92 kontener

producent: Polesie

kategoria wiekowa:2 lata,3-4 lata

00000

"Nic tak nie rozwija kreatywności i motoryki naszych dzieci jak zabawa klockami. Firma Polesie ma w swojej ofercie zestawy tematyczne, które w pełni zaspokoją oczekiwania dzieci i pozwolą im zbudować niezwykle realistyczną scenerię niezbędną do odgrywania scenek podczas zabawy. Zestaw WYBUDUJ...zobacz więcej »
Zestaw Wybuduj własne miasto 92 kontener

Zestaw Wybuduj własne miasto 92 kontener

55.30 zł 50.05 zł

zamów

Nowość

Puzzle słówka 3 Ubrania

producent: Multigra

kategoria wiekowa:5-7 lat,8-11 lat

00000

" Puzzle - Słówka" to gra i zabawka dla dzieci, które umieją już czytać i można je zachęcić do nauki języka angielskiego. Zabawka zawiera 30 dwuczęściowych elementów. Na jednej części znajduje się obrazek, na drugiej jego angielska nazwa. Znajdowanie i łączenie pasujących do siebie par puzzli,...zobacz więcej »
Puzzle słówka 3 Ubrania

Puzzle słówka 3 Ubrania

17.90 zł 16.28 zł

zamów

Nowość

100 lat polskich skrzydeł Tom 14

wydawca: Edipresse Polska

OPRAWA MIĘKKA

00000

Kolekcja "Samoloty Wojska Polskiego. 100 lat Polskich Skrzydeł" to wyjątkowa seria 50 monografii poświęconych maszynom, na których - począwszy od zarania lotnictwa wojskowego w Polsce - latali i walczyli nieustraszeni polscy piloci. Opisujemy zarówno nowoczesne konstrukcje obecnie wykorzystywane...zobacz więcej »
100 lat polskich skrzydeł Tom 14

100 lat polskich skrzydeł Tom 14

15.99 zł

zamów

Nowość

Oblężenie (Ebook)

Geraint Jones

wydawca: Rebis

format pliku - EPUB,MOBI

00000

Powieść łącząca emocje Gladiatora Ridleya Scotta z autentyzmem Plutonu Olivera Stone’a. Za Rzym, za towarzyszy broni! Drugi – po Krwawym lesie – tom przygód legionisty Feliksa-Corvusa Wojenny weteran prezentuje kolejną doskonałą powieść idealną dla fanów Bernarda Cornwella, Simona...zobacz więcej »
Oblężenie

Oblężenie (Ebook)

32.90 zł 29.61 zł

zamów

Nowość

Szczęściarz (Ebook)

Nicholas Sparks

wydawca: Albatros

format pliku - EPUB,MOBI

00000

Logan Thibault służył w Iraku, gdzie wielokrotnie otarł się o śmierć. Podczas ćwiczeń na pustyni znalazł amulet – fotografię uśmiechniętej blondynki – który zapewnił mu nie tylko wygranie wieczornych partii pokera w koszarach, ale przede wszystkim – przeżycie wojny. Kiedy w bezsensownym wypadku...zobacz więcej »
Szczęściarz

Szczęściarz (Ebook)

32 zł 28.80 zł

zamów

Nowość

Fotel (Ebook)

producent: Novae Res

format pliku - EPUB,MOBI

00000

Miłość bywa silniejsza niż więzy krwi. Fotel. Zdawałoby się banalny mebel. Ile jednak sekretów i historii może się w nim kryć? Gdy Emilia przypadkiem odkrywa, że we wnętrzu starego, wykonanego przez jej ojca mebla tkwi pocisk, postanawia rozwikłać jego zagadkę. Ta rodzinna pamiątka wkrótce...zobacz więcej »
Fotel

Fotel (Ebook)

25 zł 22.50 zł

zamów
 

Zapowiedzi Ravelo

 

Zapowiedź

Tako rzecze Zaratustra

Fryderyk Nietzsche

wydawca: / Etiuda Vis-a-vis

OPRAWA TWARDA

dostępny od: 20.09.2019

00000

Dwie pierwsze książki z naszej nowej serii:seria z Kalliope czyli od Platona do Nietzschego to cykl pięknie wydanych klasycznych dzieł wybitnych filozofów od czasów greckich aż po początki wieku XX. Wszystkie książki oprawione są w płótno ze złoceniami. Kolekcjonerskie wydania. Zaczynamy od...zobacz więcej »
Tako rzecze Zaratustra
-19%

Tako rzecze Zaratustra

44.90 zł 35.92 zł

zamów

Zapowiedź

Unitarny charakter państwa a samorząd terytorialny

Katarzyna Małysa-Sulińska, Mirosław Stec

wydawca: Wolters Kluwer

kategoria wiekowa:15-99 lat

OPRAWA TWARDA

dostępny od: 08.2019

00000

Monografia stanowi pokłosie dyskusji przeprowadzonej w trakcie XII Seminarium Naukowego Katedry Prawa Samorządu Terytorialnego, które odbyło się w dniach 11–12 października 2018 r. Wzięli w nim udział przedstawiciele wszystkich liczących się ośrodków akademickich w Polsce oraz sędziowie Trybunału...zobacz więcej »
Unitarny charakter państwa a samorząd terytorialny

Unitarny charakter państwa a samorząd terytorialny

129 zł 116.10 zł

zamów

Zapowiedź

Kolorowanka. Alfabet

wydawca: Edgard

OPRAWA MIĘKKA

dostępny od: 08.2019

00000

KOLOROWANKA

ALFABET

Koloruj i poznawaj świat!

Obrazki do kolorowania Alfabet rozwijają zdolności...

zobacz więcej »
Kolorowanka. Alfabet

Kolorowanka. Alfabet

5.90 zł

zamów

Zapowiedź

Historia literatury niderlandzkiej do końca 19 wieku

Norbert Morciniec

wydawca: Atut

OPRAWA MIĘKKA

dostępny od: 08.2019

00000

Opracowanie niniejsze daje przegląd historii literatury niderlandzkiej od pierwszych zabytków staroniderlandzkich aż do czasów odnowy literackiej pod koniec 19. wieku. Zabytki staroniderlandzkie, które otwierają niniejszy przegląd, nie należą co prawda do tzw. literatury pięknej, ale z uwagi na...zobacz więcej »
Historia literatury niderlandzkiej do końca 19 wieku
-29%

Historia literatury niderlandzkiej do końca 19 wieku

40 zł 28.03 zł

zamów

Zapowiedź

Pierwsze czytanki Olek i psotny kotek Poziom 1

Joanna Krzyżanek

wydawca: Edukacji Dziecięcej Centrum

OPRAWA MIĘKKA

dostępny od: 08.2019

00000

Pierwsze czytanki to seria opowiadań, które towarzyszą dzieciom na każdym poziomie nabywania umiejętności czytania. Wesołe historie, ciekawa tematyka i przyjazne ilustracje wspierają małych czytelników w ich pierwszych spotkaniach z książką. Poziom trudności dostosowany do wieku dziecka ułatwia...zobacz więcej »
Pierwsze czytanki Olek i psotny kotek Poziom 1

Pierwsze czytanki Olek i psotny kotek Poziom 1

5.99 zł

zamów

Zapowiedź

Przwodnik Bieszczady Wycieczki w dolinie górnego Sanu

Edward Marszałek, Stanisław Orłowski

wydawca: Compass

OPRAWA MIĘKKA

dostępny od: 08.2019

00000

Bieszczady – wycieczki w dolinie górnego Sanu Kolejna publikacja w naszej kolekcji poświęcona Bieszczadom – tym razem zachęcająca do odwiedzenia tzw. bieszczadzkiego worka. To najdalej na południowy-wschód wysunięty obszar Polski, ograniczony od południa i wschodu granicą z Ukrainą. Rejon dziki,...zobacz więcej »
Przwodnik Bieszczady Wycieczki w dolinie górnego Sanu
-20%

Przwodnik Bieszczady Wycieczki w dolinie górnego Sanu

35 zł 28 zł

zamów
 
To top