Informacyjnie

Oświeciło nas! Od teraz wysokiej jakości lampy w ofercie Ravelo

Od dziś w sklepie Ravelo znajdziesz unikatowe lampy wyprodukowane ręcznie w polskich hutach z bardzo wysokiej jakości materiałów. W naszej ofercie znajdziecie lampy stołowe i lampy wiszące z wyjątkowym wzornictwem pasującym do niemal każdego stylu i wystroju. Lampy marki 4concepts na Ravelo znajdziecie w wyjątkowych i bardzo atrakcyjnych cenach, a decydując się na zakup do 15 października możecie skorzystać z dodatkowego rabatu 5 lub 10 % uzależnionego od wartości lampy.

Sprawdź naszą nową ofertę na stronie: www.ravelo.pl/lampy


W Ravelo.pl znajdziesz już nie tylko lampy stołowe, lecz także lampy wiszące i stojące. To zupełnie nowy asortyment w naszym dziale lifestyle! Wszystkie lampy zebraliśmy pod hasłem: „Rozświetlamy wnętrze!” naszych domów. Prezentujemy naprawdę różne style, w naszym asortymencie każdy znajdzie coś pod swój gust. Polecamy lampy o tradycyjnym wzorze i wykończeniu, a także te bardziej nowoczesne w kształcie.

Wszystkie lampy zaprojektowane są  z myślą o modnym i przytulnym wystroju – użyteczność i design połączyliśmy w jedno.

Lampy stojące, podłogowe

 

Lampy wiszące

Lampa wisząca potrafi odmienić wnętrze każdego pomieszczenia. Cały wystrój tkwi w szczegółach. Proponujemy nowoczesne i modne lampy wiszące stworzone z nadzwyczajną precyzją. Każda z nich przykuwa wzrok i nie pozwoli nikomu przejść obok niej obojętnie. Nasze lampy przeznaczone są do różnych pomieszczeń: salonu, sypialni, kuchni, łazienki, przedpokoju i korytarza. W naszej ofercie możecie wybierać spośród lamp wykonanych z metalu, tworzyw sztucznych i szkła. Wszystkie z nich wyprodukowane zostały w Polsce pod marką 4concepts. Szczególnie polecamy 3 modele lamp: lampę wiszącą Etna, czarną lampę Oslo oraz finezyjną lampę wiszącą Spring.

Tagslampy
Share:

1 comment

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *