Zapowiedzi

Spójrz na mnie – nowa powieść Nicholasa Sparksa

W tym roku czekają nas aż dwie niespodzianki związane z Nicholasem Sparksem. Pierwsza to nowa powieść autora takich bestsellerów jak „Pamiętnik”, „Bezpieczna przystań”, „List w butelce”, „Najdłuższa podróż”, „I wciąż ją kocham”. „Spójrz na mnie”, bo taki tytuł będzie nosić książka ukaże się w listopadzie nakładem wydawnictwa Albatros.

Spójrz na mnie to opowieść o Colinie i Marii, którzy wiele w swoim życiu już przeżyli. Colin zamierza wreszcie wyprostować swoje życie, unikając wszystkiego, co destrukcyjne. Jego celem jest także zbudowanie poważnego związku. Z kolei Maria to córka meksykańskich imigrantów. Do wszystkiego w życiu doszła ciężką pracą. Ukończyła dobrą szkołę i pracuje w prestiżowej firmie. Jednak jej historia kryje traumatyczne zdarzenia, które zmuszają ją do powrotu do rodzinnego miasta. Los stawia Colina i Marię na jednej drodze. Muszą jednak uporać się z duchami przeszłości…

Drugą niespodzianką jest ekranizacja innej powieści Sparksa – „Wybór”, która w tym roku trafi na srebrne ekrany. Nie możemy się doczekać, a wy?

Książka dostępna jest już w przedsprzedaży Ravelo. Wejdź i sprawdź!

Share:

3 comments

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *