Promocje

Prezenty, prezenty – i co tu wybrać? 

Pomysły na prezenty na Święta

Pomysły na prezenty na Święta

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy – powoli będziemy zaczynać sezon świąteczny. Oprócz aromatycznego zapachu mandarynek i goździków oraz słodkiego kakao, już za rogiem czekają zatłoczone sklepy i wciąż te same hity bombardujące nasze biedne uszy. Czas przedświąteczny to również konieczność stanięcia przed klasycznymi pytaniami: ile swetrów pod rząd może dostać jedna osoba? Czy ona to ma? Czy chrześniak wciąż chce dostać coś Minecrafta czy najgorętsze trendy już się zmieniły? Stres przedświąteczny wydaje się nieunikniony…

Dlatego zaleca się, by wcześniej zacząć rozglądać się za prezentami na Święta – dla spokoju ducha i pewności, że pękate pudełko zaczeka pod choinką na każdego, a jego zawartość nie będzie efektem syndromu „na ostatnią chwilę”, ale zostanie dobrana osobiście i z troską. Samo szukanie oczywiście najlepiej rozpocząć w najwygodniejszej formie: w ciepłych skarpetach przed ekranem komputera. Księgarnia internetowa Ravelo.pl przygotowała bogatą ofertę prezentów na Święta – dla każdego nieprzebrane ilości inspirujących propozycji.

Tylko, no właśnie, co wybrać?

Mole książkowe to najczęstszy przypadek obdarowywanych. Harry Potter i Przeklęte Dziecko stanowić będzie idealne uzupełnienie kolekcji książek fana nie tak już młodego czarodzieja. Absolutnym hitem na prezent na Święta okażą się pakiety książkowe – Ravelo.pl poleca najnowszy zestaw kryminalnych powieści Danki Braun. Czteroczęściowy pakiet książek z serii o rodzinie Poldark czy Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk Fortuna i namiętność na pewno zadowolą entuzjastki dramatów rozgrywanych na kanwie wielkiej historii.

Czy to fantasy, czy romans – książkę najlepiej czytać w dogodnych warunkach. Kolorowe i wzorzyste termofory ucieszą każdego zmarzlucha, a zabawne kubki pomieszczą tyle ulubionego ciepłego napoju, ile będzie trzeba. Kto wie, czy oryginalne świąteczne pudełka odkryją w czasie świąt aromatyczne pierniczki? (miejmy nadzieję, że wszystkie nie zostały zjedzone).

Najcięższymi zawodnikami jak zawsze pozostają dzieci. Jak zadowolić malucha, który, jeśli chodzi o trendy, zdaje się zawsze co najmniej trzy kroki przed nami, i jednocześnie sprezentować coś wartościowego? Klocki LEGO to fantastyczny klasyk wśród upominków na Święta, a liczba budowli, które można stworzyć, zdaje się niezliczona. Czy Lego Minecraft, czy Lego Star Wars – najbardziej wybredny typ powinien odnaleźć coś dla siebie. Natomiast gry inspirowane ponadczasową animacją Było sobie życie to propozycja pełna walorów edukacyjnych: pewniak, jeśli chodzi o wartościowy prezent dla dziecka.

To oczywiście tylko początek. Wkrótce będziemy publikować więcej inspiracji prezentowych – coś dla niej, dla niego i dla dzieci z różnych kategorii produktowych.

Share:

1 comment

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *