Bestsellery RaveloPromocje

Dekoracje świąteczne dla Twojego domu od Ravelo.pl

Dekoracje Świąteczne

Od czasu, gdy zapłonęły wszystkie ulice miast świątecznymi lampkami, czas pomyśleć, co zrobić, by wprowadzić bożonarodzeniową atmosferę do własnych czterech ścian. Naszej kreatywnej interwencji będzie wymagała choinka – czy sztuczna, czy naturalna – oraz wigilijny stół. Spraw także, by pod drzewkiem trafiły najpiękniej zapakowane prezenty, zachwyć niezwykłą zastawą swoich gości. Razem ze Sklepem Internetowym Ravelo.pl zadbaj, by zapach goździków i pomarańczy rozniósł się po pięknie przyozdobionych kątach – wśród wieńców, świeczników, girland.

W te święta pomagamy Wam wprowadzić do domu magiczną, ciepłą atmosferę. Zapraszamy do zapoznania z naszymi inspiracjami.

  1. Ubieramy choinkę. Bombki, zawieszki, łańcuchy

Chyba nikt nie wyobraża sobie świąt bez drzewka bożonarodzeniowego. Mimo że to najnowsza tradycja wigilijna choinka pojawiła się w Polsce na przełomie XVIII i XIX wieku, a pochodzi z Niemiec. Dzisiaj w świątecznym drzewku kryje się symbolika zarówno świecka, jak i kościelna – jego zielony kolor oznacza witalność i narodziny nowego życia. Co ciekawe, ozdoby świąteczne nigdy nie były przypadkowym wyborem. Przykładowo oplatający choinkę łańcuch ma wzmocnić rodzinne więzi, natomiast gwiazda betlejemska pomagać w powrotach do domu. Jabłka – czyli poprzednicy dzisiejszych bombek – wieszano na drzewku, by przyniosły domownikom zdrowie i urodę. Sklep Internetowy Ravelo.pl ma bogaty wybór tych ozdób w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach. Większe zestawy, do tego nietłukące, będą gwarantem dobrej kondycji i piękna na bardzo długi czas. Zawieś na swojej choince także zawieszki z dzwoneczkami – ten talizman zwiastuje dobrą nowinę i radość.

  1. Dekorujemy dom. Wieńce, figurki, girlandy

Pięknie przygotowana choinka potrzebuje godnego siebie otoczenia. Niech w każdym pomieszczeniu zawita prawdziwie świąteczna atmosfera. Możesz ustawić swoje drzewko w jednej z naszych osłonek na doniczkę – nawet po ogołoceniu jej z prezentów, będzie prezentowała się bogato i świątecznie. Miniaturowa choinka – a więc wieniec świąteczny – zawieszony na drzwiach zaprosi do domu bliskich, a także stanie się symbolem wspólnoty. Aby ocieplić rodzinne spotkania, Sklep Internetowy Ravelo.pl proponuje, by na każdej kanapie i sofie zostawić ozdobny termofor: to idealna niespodzianka dla zmarzluchów, a wiadomo, że nawet najpiękniejszy koc czasami nie wystarcza… Towarzystwa dotrzyma sympatyczna maskotka, na przykład śpiewający renifer lub pingwinek.

  1. Piękny stół. Obrusy, zastawa, dekoracje

Wokół wigilijnego stołu również krążą najpiękniejsze tradycje – od położenia pod obrus siana, zostawienia pustego nakrycia, dzielenia się opłatkiem oraz wspólnego śpiewania kolęd. W naszym Sklepie Ravelo.pl znajdziecie obrusy najróżniejszych kształtów i wzorów, bo piękna podstawa dla ozdobnej zastawy to przecież rzecz niezbędna. By taki obrus posłużył jak najdłużej, pod talerz z barszczem polecamy którąś z naszych świątecznych podkładek lub bieżników w prawdziwie bożonarodzeniowe wzory.

Oczywiście świąteczna zastawa to nie tylko stół wigilijny – to także spotkania w gronie rodziny, wieczorne oglądanie familijnych hitów. Na czekoladowe kakao lub aromatyczną herbatę suto zaprawioną miodem i cynamonem Sklep Internetowy Ravelo.pl ma dla Was całą kolekcję wyjątkowych filiżanek i kubków. Natomiast korzenne ciasteczka i pierniczki najlepiej posmakują z naszych specjalnych tac – będą z nich znikać szybciej niż kiedykolwiek!

  1. Rozświetlamy wnętrze. Zestawy światełek

Kto nie podziwia pięknych światełek na ulicach i w przydomowych ogródkach? Kreatywność w zawieszaniu ich na najwyższych drzewkach czy ustawianiu migoczących reniferów nie zna granic. Tymczasem lampki w domu bronią przed złem, a także odwracają ludzką nieżyczliwość. Nie zapomnijmy więc o ozdobnych świecznikach i łańcuchach lampek pod sufitem. Lśniące gwiazdki, choinki, bombki – w Sklepie Internetowym Ravelo.pl macie moc wyboru. Szczególnie polecamy nastrojowe świeczniki, wprowadzą do domu magiczną atmosferę.

  1. Pakujemy prezenty. Pudełka, worki, torby, skarpety

W Polsce obdarowujemy się prezentami od niedawna, bo od XIX wieku. Związane jest to szczególnie z tradycją św. Mikołaja i rozdawania upominków zwłaszcza dzieciom 6 grudnia. Dzisiaj brodaty przyjaciel przychodzi do każdego – czy dużego, czy małego – a jego celem jest przede wszystkim uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Wiadomo, że nie po okładce ocenia się książkę, jednak starannie przygotowany prezent świadczy o naszej trosce. Z nami możesz zapakować samodzielnie upominek dzięki niezwykłym świątecznym zestawom tasiemek i kokardek. Jeśli jednak brak Ci czasu czy po prostu nie jesteś w tym zbyt sprawny, na pewno zainteresują Cię nasze torebki na prezenty: mamy w swojej ofercie wiele wzorów, kolorów i rozmiarów. Zabawne i sympatyczne worki będą natomiast oryginalnym opakowaniem, którym można później przyozdobić mieszkanie.

Share:

1 comment

  1. Monika Muszyńska Dzierżoniów 23 grudnia, 2016 at 13:39 Odpowiedz

    Przemiłej chwili podczas Wigilii, marzeń spełnienia w dniu Bożego Narodzenia, wrażeń moc w Sylwestrową Noc,dużo uroku w Nowym Roku 🙂

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *