InformacyjniePromocje

Targi Książki w Warszawie i na Ravelo

Warszawskie Targi Książki 2017

Już 18 maja zapraszamy na cztery dni święta wszystkich czytelników – 8. edycja Warszawskich Targów Książek odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie i potrwa do niedzieli, 21 maja. Ponad tysiąc wystawców, 60–70 tysięcy odwiedzających! W tamtym roku odbyło się niemalże 1500 spotkań, debat, konferencji, warsztatów, prelekcji oraz wydarzeń artystyczno-literackich. W tym będzie podobnie.

Warszawskie Targi Książki to świetna okazja do wzięcia udziału w spotkaniach z Waszymi ulubionymi autorami oraz zakupienia książek z autografami po okazyjnych cenach. W tym roku Targi odwiedzą m.in. Katarzyna Bonda, Katarzyna Puzyńska, Marcin Wroński, Robert Biedroń, prof. Jerzy Bralczyk czy Ewa Chodakowska.

W weekend (20–21 maja) zapraszamy również na stoisko Grupy PWN, gdzie odbędą się spotkania z takimi autorkami jak Olga Kozierowska, Agnieszka Rylik, Karolina Wilczyńska, Natalia Sońska oraz Agata Przybyłek.

W tym roku gościem honorowym Targów są Niemcy. Na niemieckim stoisku spotkać będzie można laureatkę Literackiej Nagrody Nobla – Hertę Müller oraz mistrzyni kryminału: Charlotte Link. Wśród zagranicznych gości będą także Jonathan Carroll oraz David Lagercrantz, który opowie o piątej odsłonie cyklu „Millenium”.

Przy okazji Targów można także wiele dowiedzieć się o procesie powstawania książek – swoje prace prezentują ilustratorzy, a wydawcy i redaktorzy opowiadają o przygotowywaniach pozycji do druku.

To wszystko czeka na Was od 18 maja. Natomiast w Sklepie Internetowym Ravelo.pl trwają już Wirtualne Targi Książki. Na naszych targach możecie kupić książki różnych wydawnictw po promocyjnych cenach. Bestsellery, nowości i zapowiedzi Czwartej Strony, W.A.B, Harper Collins, Marginesów i wiele innych aż do 65% taniej! Łapcie okazje aż do 31 maja.

Polecamy świeże tytuły polskich mistrzyń literatury obyczajowej. Czerwień jarzębin Katarzyny Michalak to drugi tom Leśnej Trylogii. Historia Gabrieli, Majki i Julii to, jak zawsze, zarówno duża dawka emocji, jak i opowieść o sile przyjaźni i miłości. Prawdziwa baśń o przeciwstawieniu się złu. Najnowsza powieść Doroty Gąsiorowskiej Antykwariat spełnionych marzeń to idealna pozycja na zbliżające się Targi Książki – w małym antykwariacie znajduje się książka, która ma moc zmieniania ludzkich losów. Jak zmieni życie głównej bohaterki, Emilii?

Na naszych Wirtualnych Targach prawdziwym hitem w kategorii „Kulinaria” będzie nowa pozycja od Marty Dymek – Nowa Jadłonomia. Polecamy zestaw prawdopodobnie najlepszych wegańskich przepisów w promocyjnej cenie. Tym razem jedna z najlepiej znanych blogerek kulinarnych w Polsce przygotowała dania inspirowane orientalnymi podróżami.

Natomiast z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przygotowaliśmy ofertę najnowszych książek dla dzieci. Wśród nich Nowe przygody Kubusia Puchatka oraz Nela i skarby Karaibów – Nela Mała Reporterka tym razem wyrusza śladami Krzysztofa Kolumba, korsarzy i piratów.

Ponadto na naszych Wirtualnych Targach Książki powieści sensacyjne, romanse, kryminalne, także biografie i literatura faktu. Obchodzimy w Sklepie Internetowym Ravelo.pl majowe święto wszystkich czytelników do 31 maja!

Share:

1 comment

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *