Prezenty na Dzień Nauczyciela

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Nauczyciela. Osoby wykonujące ten niezwykle ważny zawód obchodzą swoje święto 14 października. To idealny moment, by podziękować nauczycielom za ich trud włożony w niesienie kaganka oświaty.

Kiedy siedzimy w szkolnej ławie, głowiąc się nad kolejnym zadaniem z matematyki, nierzadko narzekamy na szkołę, wymagających nauczycieli i trudne prace domowe. Często dopiero po latach doceniamy naszych dawnych nauczycieli i w głębi serca tęsknimy za szkolnymi latami. Jako dorośli uświadamiamy sobie, że nauczyciel to nie tylko ten, który robi klasówki i odpytuje przy tablicy, lecz także ten, który pomaga zdobywać nam nowe umiejętności, rozwijać się i odkrywać ukryte talenty. To właśnie nauczyciel zachęca do zgłębiania określonej dziedziny wiedzy, np. nauczyciel języka obcego może zainspirować ucznia do zostania tłumaczem, a nauczyciel muzyki może sprawić, że podopieczni z zapałem chwycą za instrumenty.

Dlatego z okazji Dnia Nauczyciela okażmy wdzięczność nauczycielom za ich ciężką i odpowiedzialną pracę. Podziękujmy im za ciekawe lekcje, długie godziny poświęcone na sprawdzanie testów i wypracowań oraz przygotowywanie materiałów dydaktycznych, a także za to, że zawsze są w pogotowiu, by odpowiedzieć na dodatkowe pytania uczniów i pomóc im zrozumieć trudne zagadnienia. Dla tych, którzy nie mają jeszcze pomysłu na prezent dla nauczycieli, przygotowaliśmy małą ściągawkę z propozycjami. J W ofercie naszego sklepu znajdziecie również torby prezentowe w różnych wymiarach. Ciekawa i elegancka oprawa prezentu jest miłym akcentem, dzięki któremu nauczyciel poczuje się wyjątkowo.

Przydatne gadżety

Kalendarz Zielnik 2019

Kalendarz Zielnik 2019

Świetnym pomysłem na sprawdzony prezent są praktyczne gadżety, które nie tylko cieszą oko, lecz także ułatwiają codzienną pracę. Szczególnie polecamy najróżniejsze akcesoria papiernicze i piśmiennicze, w tym pióra i wysokiej jakości długopisy. Eleganckie pióro to prezent uniwersalny, który sprawdzi się dla każdego nauczyciela. Dobrym wyborem będą też również notesy i kalendarze, dzięki którym organizacja czasu i pracy będzie o wiele łatwiejsza. Kiedy klasa 3c ma sprawdzian z romantyzmu, a kiedy upływa termin oddania wypracowań o „Panu Tadeuszu”? Wystarczy jedno spojrzenie w kalendarz i wszystko jasne! W naszej ofercie znajdziecie kalendarze i notesy w różnych wzorach i kolorach, zarówno te utrzymane w stonowanych barwach, jak i mające ozdobną szatę graficzną. Dzięki temu z łatwością wybierzesz kalendarz, który będzie pasował do upodobań i osobowości twojego nauczyciela.

Czas na relaks

Wszyscy dobrze wiemy, że praca nauczyciela jest wyczerpująca i potrafi przyprawić o zawrót głowy niejednego weterana z wieloletnim doświadczeniem.  Dlatego też świetnym prezentem będzie książka – może tomik ulubionej poetki dla polonisty, a dla nauczycielki geografii reportaż z niebezpiecznej wyprawy do dżungli amazońskiej?  Lektura dobrej książki będzie z pewnością miłą odmianą po długich godzinach spędzonych nad sprawdzianami i innymi pracami pisemnymi. A co idealnie pasuje do książki? Oczywiście, że filiżanka ulubionej kawy lub herbaty!

Komplet dwóch kubków

Komplet dwóch kubków „Delikatne Róże”

Ciekawym pomysłem na prezent będzie właśnie kubek lub filiżanka. Różnorodność nadruków i wzorów sprawi, że z łatwością wybierzemy idealny kubek dla nauczyciela. Miłym zaskoczeniem będzie z pewnością kubek z dedykacją dla nauczyciela. A nauczycielom znanym z poczucia humoru  podarujmy kubki ze śmiesznymi napisami. Warto do kubka lub filiżanki dołączyć opakowanie herbaty lub kawy – dzięki temu skomponujemy zestaw prezentowy, który sprawi wiele radości.

Share:

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *