Bestsellerowa seria Pucio w Ravelo.pl

27 lutego nakładem Wydawnictwa „Nasza Księgarnia” ukażą się trzy zestawy puzzli z Puciem: Pucio. Puzzle 3 w 1, Pucio. Puzzle: Co tu pasuje? i Pucio. Puzzle: Czego brakuje?. To zupełnie nowy asortyment w tym wydawnictwie specjalizującym się w książkach dla dzieci i młodzieży.

Premierze puzzli z Puciem będzie towarzyszyć ukazanie się puzzli: Ptaki. Puzzle 3 w 1, Pojazdy. Puzzle 3 w 1, Leśna kraina. Puzzle i Kraina czarów. Obrazki do puzzli stworzyli znani i cenieni ilustratorzy książek dla dzieci – Ewa Kozyra-Pawlak, Artur Nowicki, Emilia Dziubak i Maciej Szymanowicz.

Liczymy, że nasze propozycje spotkają się z zainteresowaniem dzieci i rodziców. Mamy wiele pomysłów na nowe projekty, jednak nie chcielibyśmy w tej chwili zdradzać szczegółów - wypowiada się zespół Wydawnictwa Nasza Księgarnia.

Cały czas są w sprzedaży książki z serii z logopedycznej „Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać”. Największą popularnością cieszą się oczywiście książki z Puciem: Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych, Pucio mówi pierwsze słowa. Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych, Pucio i ćwiczenia z mówienia. Czyli nowe słowa i zdania, Pucio na wakacjach.

Seria logopedyczna „Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać” powstała z myślą o profesjonalnym, a jednocześnie pełnym humoru i dobrej zabawy wspieraniu rozwoju mowy dziecka. Dodatkowym jej atutem są przepiękne ilustracje Joanny Kłos, które kształtują wrażliwość estetyczną małego czytelnika.

Autorką książek z tej serii jest Marta Galewska-Kustra – z wykształcenia dr n. hum., logopeda i pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Specjalizuje się w terapii opóźnionego rozwoju mowy i zaburzeń artykulacji u dzieci. W pracy próbuje łączyć terapię mowy z rozwojem twórczego potencjału dziecka.

Za to już w kwietniu ukażą się dwie nowe książeczki z Puciem! 3 kwietnia swoją premierę będą miały tytuły: Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem, a także Co robi Pucio?. Na kartach tych książeczek znajdziecie ulubionego bohatera w codziennych sytuacjach, w towarzystwie najważniejszych dźwięków ważnych dla początków rozwoju mowy, czasowników, rzeczowników i innych części mowy!

Share:

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *