Aktualności

Skutecznie.TV Nowe przepisy

skutecznie_blog

Już 19 kwietnia pojawi się nowa książka kucharska Magdaleny Grzegorczyk Skutecznie.TV. Nowe przepisy.

Magda Grzegorczyk od kilku lat prowadzi Skutecznie.Tv, jeden z najbardziej popularnych kanałów kulinarnych na YouTube. W tym czasie udało jej się zgromadzić wierną publiczność 300 tysięcy fanów, którzy chcą wraz z nią gotować domowy krupnik, piec ciasto z dynią i daktylami, przygotować domowy majonez w 2 minuty czy enchiladę drobiową. Ideą kanału Magdy są zawsze proste, smaczne i szybkie w przygotowaniu dania, które pomogą pracującym kobietom i mężczyznom odnaleźć przyjemność w kuchni i zachęcą do gotowania w domu. Jej filmy zebrały już łącznie ponad 120 milionów wyświetleń.

Poskutecznie-tv-nowe-przepisy-b-iext54335054mysł na stworzenie kanału Skutecznie.Tv wziął się przede wszystkim z pasji do gotowania i chęci dzielenia się swoją wiedzą z zapracowanymi kobietami. Połączenie pracy w firmie z prowadzeniem domu, zwłaszcza gdy są w nim dzieci, nie pozostawia kobietom wiele czasu, wtedy z pomocą przychodzi im Skutecznie.Tv. Moją wizją było stworzenie miejsca, do którego chętnie i regularnie zaglądałyby osoby potrzebujące pomysłów na szybkie, proste i smaczne dania. Chciałam podsunąć rozwiązanie tym, którzy nie mają czasu na przygotowanie skomplikowanych potraw, a jednocześnie doceniają domowe jedzenie i chcieliby zabłysnąć wśród znajomych jako wzorowi gospodarze” – mówi Magda. „Moje filmy powstają również z myślą o nastolatkach. Chciałabym zainspirować ich do gotowania i pokazać, że na fast foodach świat się nie kończy i że w domu też można zjeść szybko i smacznie” – dodaje YouTuberka. Nie tylko zapracowane kobiety są fankami Magdy. W czasie jednego z biznesowych spotkań Magda usłyszała pytanie zadane męskim głosem: „Pani Magdo, czy to Pani prowadzi to gotowanie w internecie? Bo ja często gotuję z Pani przepisów„. To zdarzenie otworzyło jej oczy na fakt, że staje się coraz bardziej popularna i pokazało, że jej kanał ma sens.

Magda śmieje się, że inspiracje do nowych odcinków czerpie z zawartości lodówki i potrzeby danej chwili. Czasami zdarza się, że pomysły na przepisy przychodzą w czasie jazdy samochodem, gdy czeka na dzieci przed szkołą, a nawet we śnie.

YouTuberka sama jest pracującą mamą i przełączanie się między trzema najważniejszymi obszarami jej życia – domem i rodziną, kulinarnym vlogowaniem i pracą zawodową, wymaga od niej dużej umiejętności żonglowania tematami oraz ustalania priorytetów. „Z dwóch pierwszych nie chcę rezygnować, a trzeci przyszłościowo mocno rozważam. Gotowanie to dla mnie pasja, coś, co mnie odpręża i pozwala uciec od rzeczywistości zawodowej. Nie wykluczam, a wręcz o tym marzę, aby prowadzenie kanału na YouTube oraz kulinaria stały się moją jedyną pracą i dążę do tego. Od założenia kanału wiele się nauczyłam, spotkałam wspaniałych ludzi i zrozumiałam, że to może być coś znacznie większego niż pierwotnie zakładałam” – wspomina Magda.

Magda Grzegorczyk jest także autorką innych książek kulinarnych, które sprzedają się w kilkutysięcznych nakładach. Książki znajdziecie u nas w Ravelo:

Domowe pieczywo

Fast & Fit. Przepisy dla zapracowanych

Share:

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *