Bestsellery Ravelo

Bestsellery września Księgarni Ravelo

Bestsellery września Ravelo.pl

Wrzesień to nie tylko szkoła i szkolne lektury czytane i przerabiane wspólnie z dziećmi, ale także czas, w którym rodzice wyprawiają pociechy do szkoły czy przedszkola i mogą cieszyć się chwilą dla siebie. Jesienna deszczowa i zdecydowanie chłodniejsza już aura sprzyja potrzebom oderwania się od codziennej szarówki i zmiany otoczenia choćby na to literackie. Co najczęściej czytaliście we wrześniu? Poznajcie listę wrześniowych bestsellerów Ravelo!

# Światło gwiazd – Krystyna Mirek

książka autorka z serii: „Willa pod kasztanem”. Zawikłane rodzinne relacje – tutaj potrzebne będą mocne środki, żeby uspokoić nastroje w domu i zaprowadzić pokój. Czy uda się wszystkim zasiąść przy wspólnym stole? Kto zostanie w wilii pod kasztanem, a kto ją opuści? Droga do szczęścia czasem bywa krucha, ale zawsze warto jej szukać.

Tylko w Ravelo.pl znajdziesz egzemplarz tej książki z autografem autorki!

# Wyrok – Remigiusz Mróz

Najnowsza książka z bestsellerowej serii, która podbija także ekrany polskich widzów stacji TVN.

Po zdanym egzaminie adwokackim, świeżo upieczony mecenas Oryński ma zastąpić Chyłkę jako główna siła napędowa kancelarii Żelazny & McVay. Pierwsza sprawa, jaką poprowadzi, niechybnie zaważy na całej jego przyszłości zawodowej. Kordian nie ma jednak żadnego wyboru – zostaje zmuszony przez Piotra Langera, by podjąć się obrony pewnego chłopaka w Poznaniu. Co ich łączy? I dlaczego Langerowi tak zależy na jego obronie? Siedemnastolatek oskarżony jest o wyjątkowo krwawe zabójstwo dwóch kolegów ze szkoły, które łudząco przypomina sposób działania Sadysty z Mokotowa. Nie ma alibi, plącze się w zeznaniach, a dowody przemawiają przeciwko niemu. Nawet Chyłka jest przekonana, że tej sprawy nie da się wygrać…

# Róża Wiatrów – Agnieszka Krawczyk

W życiu nie zawsze układa się tak, jak sobie wyśniliśmy w marzeniach. Matylda Radwan wraca nad morze pełna nadziei na nowy związek. Pomiędzy nią a archeologiem Łukaszem Rokickim coś się jednak psuje. Kobieta gubi się w domysłach, co może być tego powodem. Nie ma pojęcia, że ukochany ukrywa przed nią pewien sekret…

 #Dla Ciebie wszystko – Katarzyna Michalak

Ania Kraska, która jako dziesięcioletnia dziewczynka przybyła na Jabłoniowe Wzgórze, jest już dorosłą kobietą. Z oddaniem służy innym, wykonując zawód lekarza. Gdy spotyka czteroletniego, porzuconego przez matkę chłopca, jest gotowa poświęcić wiele, byle tylko mu pomóc. Gdy młoda pani doktor spotka na swej drodze Daniela van der Welta, genialnego hakera i łamacza kobiecych serc, nie wie, jak wielki wpływ mężczyzna ten będzie miał na jej życie. Losy Ani i Daniela splotą się w tej opowieści o nadziei, poświęceniu dla drugiego człowieka i miłości w niezwykły sposób. Lecz czy te uczucia wystarczą, by powiedzieć i usłyszeć „dla Ciebie wszystko”?

Share:

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *