Księgarnia internetowa Ravelo – tanie książki, zabawki, prezenty
Księgarnia Ravelo – książki, ebooki, zabawki
Twój koszyk »
jest pusty
+1

Dodano:
sprawdź zawartość koszyka »

sprawdź
koszyk »
kontynuuj
zakupy »
KsiążkiKsiążki
ZabawkiZabawki
LifestyleLifestyle
PrezentyPrezenty
eBookieBooki
PodręcznikiPodręczniki
Art. pap.Art. pap.
OutletOutlet

Kategorie
Pokaż tylko
Wydawca
Cena

Gładysz Katarzyna

zobacz więcej »

Ilość produktów - 2

Sortuj wyniki Ilość wyników na stronie Aktualna strona z 0
Zwierzęta, które zniknęły. Atlas stworzeń wymarłych

Zwierzęta, które zniknęły. Atlas stworzeń wymarłych

Joanna Wajs Gładysz Katarzyna Nikola Kucharska Łaczek Paweł Nasza Księgarnia, 3 października 2018 oprawa twarda

Atlas zwierząt, jakiego jeszcze nie było! Odkryj tajemnice stworzeń, z którymi nigdy nie staniesz oko w oko… Kto jest winny zagłady syreny morskiej i dodo? Czy wilk straszny naprawdę był straszny? Czym jest paleontologia? Które muzea historii naturalnej mają najbogatsze zbiory? Na te i... więcej

11111

Czas wysyłki:
48h w dni robocze

49.90 zł

29.62 zł

oszczędzasz 41%

zamów
Zwierzęta, które zniknęły. Outlet

Zwierzęta, które zniknęły. Outlet

Gładysz Katarzyna Nikola Kucharska Łaczek Paweł Joanna Wajs Nasza Księgarnia, 2018 oprawa twarda

Outlet

Atlas zwierząt, jakiego jeszcze nie było! Odkryj tajemnice stworzeń, z którymi nigdy nie staniesz oko w oko… Kto jest winny zagłady syreny morskiej i dodo? Czy wilk straszny naprawdę był straszny? Czym jest paleontologia? Które muzea historii naturalnej mają najbogatsze zbiory? Na te i wiele... więcej

00000

Produkt aktualnie
niedostępny.
 

Bestseller

Kids Box 3 Pupil’s Book

wydawca: CAMBRIDGE UNIVERSITY PRESS

seria:KIDS BOX

OPRAWA MIĘKKA

00000

An update of the well-loved course for young learners - now fully in line with the revised Cambridge English: Young Learners tests. The fun course for seriously good results! This seven-level course delights children and inspires teachers with its bright ideas for the classroom. Perfect for...zobacz więcej »
Kids Box 3 Pupil’s Book
-24%

Kids Box 3 Pupil’s Book

58 zł 43.83 zł

zamów

Bestseller

Umorzenie. Chyłka tom 9

Remigiusz Mróz

wydawca: Czwarta Strona

OPRAWA MIĘKKA

11110ocena: 4 [liczba ocen: 18]

Idealna rodzina. Szczęśliwe małżeństwo, kochająca żona i oddany mąż, dla którego dwójka dzieci jest całym światem. Wydawało się, że nic nie zakłóci idylli, którą cieszyli się Skalscy. Do czasu. Pewnej nocy sąsiedzi słyszą krzyki dochodzące z domu, a kiedy policjanci zjawiają się na miejscu,...zobacz więcej »
Umorzenie. Chyłka tom 9
-30%

Umorzenie. Chyłka tom 9

39.90 zł 27.77 zł

zamów

Bestseller

Oblężenie

Geraint Jones

wydawca: Rebis

OPRAWA MIĘKKA

11111ocena: 5 [liczba ocen: 2]

Powieść łącząca emocje Gladiatora Ridleya Scotta z autentyzmem Plutonu Olivera Stone’a. Za Rzym, za towarzyszy broni! Drugi – po Krwawym lesie – tom przygód legionisty Feliksa-Corvusa Wojenny weteran prezentuje kolejną doskonałą powieść idealną dla fanów Bernarda Cornwella, Simona Scarrowa, Bena...zobacz więcej »
Oblężenie
-35%

Oblężenie

37.90 zł 24.71 zł

zamów

NowośćBestseller

Ustawa o Policji

wydawca: C.H. Beck

OPRAWA MIĘKKA

00000

Stan prawny: 12 lipca 2019 r. – zawiera zmiany wchodzące w życie: 12.7.2019 r. (Dz.U. z 2019 r. poz. 53), 1.9.2019 r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 2245), 1.11.2019 r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 2077 ze zm. z Dz.U. z 2019 r. poz. 125). Książka zawiera: Tekst ustawy Ustawa o Policji Indeks rzeczowy Seria...zobacz więcej »
Ustawa o Policji

Ustawa o Policji

19.90 zł 17.91 zł

zamów

Bestseller

Pustynna gorączka (Ebook)

Diana Palmer

wydawca: HarperCollins Polska

format pliku - EPUB,MOBI

00000

Tyler Jacobs traci cały rodzinny majątek w Teksasie i podejmuje pracę jako zarządca na ranczu w Arizonie. Trudno mu przywyknąć do pustynnego upału i niemal bezludnej okolicy. Na domiar złego jego szefową jest młoda i naiwna dziewczyna, Nell, która się w nim podkochuje. Tyler zaczyna jej unikać,...zobacz więcej »
Pustynna gorączka

Pustynna gorączka (Ebook)

14.99 zł 13.49 zł

zamów

Bestseller

Niezwykłe zaloty (Ebook)

Annie Burrows

wydawca: HarperCollins Polska

format pliku - EPUB,MOBI

00000

Lady Julia Whitney jest ukochaną córką earla Mountnessing. Earl od śmierci żony rozpieszcza ją i chętnie spełnia wszystkie jej zachcianki. Wszystkie poza jedną – nie zgadza się z jej wyborem kandydata na męża, widząc w młodym studencie medycyny łowcę posagów. Zniecierpliwiona Julia ani myśli...zobacz więcej »
Niezwykłe zaloty

Niezwykłe zaloty (Ebook)

11.99 zł 10.79 zł

zamów
 

Nowości Ravelo

 

Nowość

Rozpoznawanie szans edukacyjnych dzieci niesłyszących na progu szkoły podstawowej (badania z regionu łódzkiego)

Magdalena Olempska-Wysocka

wydawca: Wydawnictwo Naukowe UAM

kategoria wiekowa:15-99 lat

OPRAWA MIĘKKA

00000

Problematyka szans edukacyjnych uczniów niesłyszących wiąże się z szerszym zagadnieniem szans i barier w edukacji uczniów ze specjalnymi potrzebami i stanowi podstawę rozważań naukowych oraz poszukiwania rozwiązań praktycznych w ramach systemów kształcenia na całym świecie. Współcześnie...zobacz więcej »
Rozpoznawanie szans edukacyjnych dzieci niesłyszących na progu szkoły podstawowej (badania z regionu łódzkiego)
-20%

Rozpoznawanie szans edukacyjnych dzieci niesłyszących na progu szkoły podstawowej (badania z regionu łódzkiego)

42 zł 33.50 zł

zamów

Nowość

Koronka do krwawych łez Matki Bożej

Pabis Małgorzata

wydawca: Rafael

OPRAWA TWARDA

00000

Koronkę do krwawych łez Maryi pokochały już miliony ludzi. Dzięki tej przepięknej modlitwie rzesze czcicieli Najświętszej Panny wypraszają niezliczone łaski i zyskują wsparcie Najlepszej Orędowniczki. Pragnąc być krzewicielami tej pięknej i niezwykle skutecznej modlitwy, oddajemy do rąk...zobacz więcej »
Koronka do krwawych łez Matki Bożej
-32%

Koronka do krwawych łez Matki Bożej

29.90 zł 20.24 zł

zamów

Nowość

FarCry Odkupienie

Urban Waite

wydawca: Insignis Media

OPRAWA MIĘKKA

00000

Hrabstwo Hope, Montana. Kraina wolnych i odważnych, ale także matecznik fanatycznego kultu zagłady, zwanego Kościołem Bram Edenu, którego nauki w ciągu kilku ostatnich lat przeniknęły do codzienności mieszkańców. Miejscowa barmanka Mary May Fairgrave przez Bramy Edenu straciła wszystko, co...zobacz więcej »
FarCry Odkupienie
-26%

FarCry Odkupienie

39.99 zł 29.67 zł

zamów

Nowość

Ostatnie lata polskiego Lwowa

Sławomir Koper

wydawca: Fronda

OPRAWA TWARDA

00000

Czy Polska może istnieć bez Lwowa? Ostatnie siedemdziesiąt lat udowadnia, że jest to możliwe, ale polska dusza mocno straciła na tej separacji. Jak magię miasta, porównywanego nieraz do Florencji, legendę stolicy polskiej przedwojennej kultury i elegancji przełożyć na język zrozumiały dla...zobacz więcej »
Ostatnie lata polskiego Lwowa
-39%

Ostatnie lata polskiego Lwowa

59.90 zł 36.56 zł

zamów

Nowość

Psy wojny (Ebook)

Frederick Forsyth

wydawca: Albatros

format pliku - EPUB,MOBI

00000

Jest tysiąc dziewięćset siedemdziesiąty rok. Badacz Jack Mulrooney znajduje olbrzymie złoża platyny wewnątrz Góry Kryształowej w afrykańskiej republice Zangaro, rządzonej przez dyktatora Jeana Kimbę. Gdy dowiaduje się o tym londyński przedsiębiorca Sir James Manson, postanawia doprowadzić do...zobacz więcej »
Psy wojny

Psy wojny (Ebook)

34 zł 30.60 zł

zamów

Nowość

Basia i dentysta

Zofia Stanecka

wydawca: Saga

format pliku - MP3

00000

W życiu Basi dzieją się poważne sprawy, właśnie zaczął się jej ruszać pierwszy ząb! Do tego dolna jedynka… Od mamy dowiaduje się, że ma próchnicę. Basia nie do końca rozumie, co to znaczy, ale czuje, że nic dobrego. A, że o zęby trzeba dbać, dlatego wszyscy – całą rodziną – jadą do dentysty....zobacz więcej »
Basia i dentysta
-20%

Basia i dentysta

3.99 zł 3.19 zł

zamów
 

Zapowiedzi Ravelo

 

Zapowiedź

Detektyw Erik Vogler. Śmierć w kurorcie

wydawca: Akapit Press

OPRAWA MIĘKKA

dostępny od: 20.09.2019

00000

Od czasu, gdy Erik rozwikłał zagadkę morderstw w Bremie, dręczą go koszmary. Chłopak czuje, że potrzebuje odpoczynku. Zgodnie z zaleceniem lekarza wyjeżdża do luksusowego kurortu. Tymczasem los przygotował dla niego kolejną niespodziankę. Młody detektyw nie zdaje sobie sprawy, że zamiast...zobacz więcej »
Detektyw Erik Vogler. Śmierć w kurorcie
-23%

Detektyw Erik Vogler. Śmierć w kurorcie

25.90 zł 19.89 zł

zamów

Zapowiedź

Wielki atlas kosmosu

Przemysław Rudź

wydawca: Wydawnictwo Dragon

seria:Imagine

OPRAWA TWARDA

dostępny od: 07.10.2019

00000

"Wielki atlas kosmosu" jest zaproszeniem do pasjonującej wyprawy po najwspanialszych skarbach, jakie odkrywa przed nami gwiezdny firmament. Wystarczy uruchomić wyobraźnię i dać się ponieść narracji, by poczuć w sobie zew odkrywcy świadomego piękna natury.

Żyjąc...

zobacz więcej »
Wielki atlas kosmosu
-20%

Wielki atlas kosmosu

99.95 zł 79.96 zł

zamów

Zapowiedź

Gwiazda. Sekret Lily. Tom 3

Holly Webb

wydawca: Wilga

seria:Gwiazda

OPRAWA MIĘKKA

dostępny od: 16.10.2019

00000

Lily jest zdania, że jej obecność w Szkole Gwiazd Sztuki Scenicznej to wyłącznie zasługa jej sławnej mamy – aktorki. Uważa, że gdyby nie to, nigdy nie miałaby szansy uczyć się w tej szkole. Pewnego dnia Lily dowiaduje się o przesłuchaniu do adaptacji jej ulubionej książki – Małych...

zobacz więcej »
Gwiazda. Sekret Lily. Tom 3
-15%

Gwiazda. Sekret Lily. Tom 3

19.99 zł 16.99 zł

zamów

Zapowiedź

Anaid Niezwykły zmysł

Fobia Anna

wydawca: WasPos

OPRAWA MIĘKKA

dostępny od: 10.10.2019

11111ocena: 5 [liczba ocen: 5]

Zieleń jej oczu nie była zwykłym kolorem! Spojrzenie kryło coś niecodziennego i w zależności od nastroju – potrafiło przybierać różne kolory tęczy… Czy ktoś widział coś podobnego? Przyjazd do Irlandii okazał się najlepszym i zarazem najgorszym, co spotkało Anaid. Dom, w którym zamieszkała,...zobacz więcej »
Anaid Niezwykły zmysł
-42%

Anaid Niezwykły zmysł

36.90 zł 21.24 zł

zamów

Zapowiedź

Ketogeniczna Biblia

Jacob Wilson

wydawca: Vital

OPRAWA MIĘKKA

dostępny od: 06.10.2019

00000

Ta książka to najpełniejsze źródło informacji poparte badaniami naukowymi, które tak wyczerpująco wyjaśnia idee ketozy. Opisuje historię, naukę oraz zdrowotne korzyści płynące z diety ketogenicznej. Przedstawia, jak dzięki tej diecie możesz nie tylko schudnąć i wspomóc odporność, ale również...zobacz więcej »
Ketogeniczna Biblia
-39%

Ketogeniczna Biblia

139.90 zł 84.48 zł

zamów

Zapowiedź

Polityka bezpieczeństwa państw Bałkanów Zachodnich

Marko Babić

wydawca: Adam Marszałek

OPRAWA MIĘKKA

dostępny od: 18.09.2019

00000

Prezentowana monografia obejmuje swoim zakresem uwarunkowania historyczne, geopolityczne, ustrojowo-prawne oraz polityczne, a także analizę ich wpływu na politykę bezpieczeństwa poszczególnych państw Bałkanów Zachodnich w latach 2000–2018. Przyjęto, że rok 2000 stanowi cezurę zakończenia...zobacz więcej »
Polityka bezpieczeństwa państw Bałkanów Zachodnich
-26%

Polityka bezpieczeństwa państw Bałkanów Zachodnich

44.80 zł 33.02 zł

zamów
 
To top