Księgarnia internetowa Ravelo – tanie książki, zabawki, prezenty
Księgarnia Ravelo – książki, ebooki, zabawki
Twój koszyk »
jest pusty
+1

Dodano:
sprawdź zawartość koszyka »

sprawdź
koszyk »
kontynuuj
zakupy »
KsiążkiKsiążki
ZabawkiZabawki
LifestyleLifestyle
PrezentyPrezenty
eBookieBooki
PodręcznikiPodręczniki
Art. pap.Art. pap.
OutletOutlet

Kategorie
Pokaż tylko
Wydawca
Cena

Kerry Thomson

zobacz więcej »

Ilość produktów - 1

Sortuj wyniki Ilość wyników na stronie Aktualna strona z 0
Sekrety koreańskiego piękna Praktyczny przewodnik po pielęgnacji makijażu mk.

Sekrety koreańskiego piękna Praktyczny przewodnik po pielęgnacji makijażu mk.

Coco Park Kerry Thomson Quello, 7 czerwca 2019 oprawa miękka

Bestseller

Przepustka do nieskazitelnej i zdrowej cery Indywidualne programy dla różnych rodzajów skóry i jej problemów Wszystkie sekrety koreańskiej pielęgnacji w jednym miejscu.Niezależnie od tego, czy poznałeś już sekrety urody Koreanek, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w świecie koreańskiego piękna,... więcej

11111

Czas wysyłki:
48h w dni robocze

44.90 zł

29.96 zł

oszczędzasz 33%

zamów
 

Bestseller

Św. Hildegarda z Bingen Zdrowie dla twojego dziecka

Brigitte Schmidle Brigitte Pregenzer

wydawca: Esprit

OPRAWA MIĘKKA

11111ocena: 5 [liczba ocen: 1]

Twoje dziecko często miewa infekcje, doskwiera mu brak apetytu lub przeciwnie – je zbyt dużo? Ma problemy z koncentracją, jest apatyczne i zamknięte w sobie? Co możesz zrobić, by dziecko zdrowo rosło i prawidłowo się rozwijało? Święta Hildegarda z Bingen daje nam sześć złotych reguł, które...zobacz więcej »
Św. Hildegarda z Bingen Zdrowie dla twojego dziecka
-39%

Św. Hildegarda z Bingen Zdrowie dla twojego dziecka

29.90 zł 18.18 zł

zamów

Bestseller

Pan Tadeusz

Adam Mickiewicz

wydawca: Books

OPRAWA TWARDA

00000

Wyjątkowe, luksusowe wydanie, wielkiego dzieła pióra Adama Mickiewicza, Pana Tadeusza, z ilustracjami E. M. Andriollego. Prezentowana publikacja jest wzorowana na reprincie i naśladuje pierwsze wydanie epopei. Edycja została wydana z ogromną dbałością: duży format, elegancki papier,...zobacz więcej »
Pan Tadeusz
-40%

Pan Tadeusz

46.90 zł 27.95 zł

zamów

Bestseller

Rodzinne roszady. Tom 1: Szukając przystani

Anna Karpińska

wydawca: Prószyński Media

OPRAWA MIĘKKA

11100ocena: 3 [liczba ocen: 5]

.Anna Karpińska nową sagą znowu poruszy serca czytelniczek!

Wanda nareszcie będzie mogła zrealizować swoje marzenia. Emerytura to miał być jej czas. Jednak los ma w stosunku do niej inne plany. Zamiast podróży i smakowania życia, stawia przed nią szereg nieoczekiwanych obowiązków i...

zobacz więcej »
Rodzinne roszady. Tom 1: Szukając przystani
-39%

Rodzinne roszady. Tom 1: Szukając przystani

37 zł 22.57 zł

zamów

Bestseller

Oblężenie

Geraint Jones

wydawca: Rebis

OPRAWA MIĘKKA

11111ocena: 5 [liczba ocen: 2]

Powieść łącząca emocje Gladiatora Ridleya Scotta z autentyzmem Plutonu Olivera Stone’a. Za Rzym, za towarzyszy broni! Drugi – po Krwawym lesie – tom przygód legionisty Feliksa-Corvusa Wojenny weteran prezentuje kolejną doskonałą powieść idealną dla fanów Bernarda Cornwella, Simona Scarrowa, Bena...zobacz więcej »
Oblężenie
-35%

Oblężenie

37.90 zł 24.71 zł

zamów

Bestseller

Angielski w podróży Twój paszport do świata anglojęzycznego

Víctor Sanabria

wydawca: Publishing Preston

OPRAWA MIĘKKA

00000

Jedziesz w podróż? Weź ze sobą tę książkę – będzie ona Twoim paszportem do świata anglojęzycznego. Od pierwszego rozdziału „Przygotowanie” aż po ostatni „Powrót do domu” prześledzisz wszystkie etapy podróży, pracując z ponad 500 słowami kluczowymi i poznając 1000 podstawowych zwrotów przydatnych...zobacz więcej »
Angielski w podróży Twój paszport do świata anglojęzycznego
-37%

Angielski w podróży Twój paszport do świata anglojęzycznego

39.90 zł 24.99 zł

zamów

NowośćBestseller

Pisaki Jumbo z owalną końcówką 24 kolory

producent: Kidea

00000

Aż 24 pisaki w rozmiarze jumbo z owalną końcówką w intensywnych kolorach. . Bardzo dobrze kryją większe powierzchnie, są niełamliwe, mają bardzo wytrzymałą końcówkę. Dodatkowo zastosowano innowacyjny tusz, który po nałożeniu dwóch warstw kolorów na siebie nie dziurawi papieru. Bardzo okazały...zobacz więcej »
Pisaki Jumbo z owalną końcówką 24 kolory
-23%

Pisaki Jumbo z owalną końcówką 24 kolory

19.03 zł 14.61 zł

zamów
 

Nowości Ravelo

 

Nowość

Wywiad Straży Granicznej 1928-1939

Piotr Kołakowski, Ryszard Techman

wydawca: Wydawnictwo Akademii Pomorskiej w Słupsku

OPRAWA TWARDA

00000

Przygotowana do druku publikacja dokumentów dotyczących wywiadu przedwojennej Straży Granicznej stanowi kontynuację tej tematyki, którą autorzy podjęli we wcześniejszym wydawnictwie źródłowym. Poprzedni tom, w pełni samoistny, miał jednak dużo bardziej zawężony zakres rzeczowy, terytorialny i...zobacz więcej »
Wywiad Straży Granicznej 1928-1939
-20%

Wywiad Straży Granicznej 1928-1939

120 zł 96 zł

zamów

Nowość

Puzzle Jednorożec 500

producent: Ravensburger

kategoria wiekowa:12-14 lat,8-11 lat

00000

Puzzle Ravensburger to doskonała jakość wykonania. Puzzle przeznaczone są dla całej rodziny. Rozwijają kreatywność i spostrzegawczość. Dla wielbicieli puzzli. Różnorodność kształtów, idealnie pasujące do siebie elementy, wyraźne motywy na puzzlach. Części są odporne na zginanie, wyprodukowane z...zobacz więcej »
Puzzle Jednorożec 500
-26%

Puzzle Jednorożec 500

55.64 zł 40.95 zł

zamów

Nowość

Marieke naga

Andrzej Pitrus

wydawca: Novae Res

OPRAWA MIĘKKA

00000

Wszyscy śnimy sen o miłości... Kiedy nie masz miłości, możesz jej cierpliwie szukać. Czasem bezskutecznie. Możesz też ją wymyślić... „Marieke naga” to opowieść o okrutnie skrzywdzonych ludziach, którzy starają się nie stracić nadziei na to, że pewnego dnia uda im się odnaleźć prawdziwe uczucie....zobacz więcej »
Marieke naga
-42%

Marieke naga

31.99 zł 18.50 zł

zamów

Nowość

Polak z Ukrainy (Ebook)

Garbowski Dima

wydawca: W.A.B.

format pliku - EPUB,MOBI

00000

Ukraińskie serce na polskiej ziemi! Dima Garbowski zaprasza czytelników do swojego świata imigranta, w którym życie tylko z pozoru wydaje się proste i nieskomplikowane. Opowiada o drodze, jaką musiał przejść, by spełnić marzenie o lepszej przyszłości dla siebie i swojej rodziny. Dlaczego...zobacz więcej »
Polak z Ukrainy

Polak z Ukrainy (Ebook)

27.99 zł 25.19 zł

zamów

Nowość

Echo w płomieniach (Ebook)

Lee Child

wydawca: Albatros

format pliku - EPUB,MOBI

00000

Naprawdę nie znasz Jacka Reachera? To gdzie ty byłeś przez ostatnie lata? Jazda autostopem może być niebezpieczna. A czekanie na okazję w prażącym słońcu na pustkowiu Teksasu nie należy do przyjemności. Nagrodą może być jednak piękna kobieta w białym cadillacu. Mąż Carmen Greer, właściciel pól...zobacz więcej »
Echo w płomieniach

Echo w płomieniach (Ebook)

32 zł 28.80 zł

zamów

Nowość

Czerwony pluton (Ebook)

Romesha Clinton

wydawca: Czarne

format pliku - EPUB,MOBI

00000

Bestseller „New York Timesa”! Służba w amerykańskiej bazie Keating w Afganistanie była traktowana przez żołnierzy jako najcięższe zadanie. Lokalizacja placówki – w dolinie między piętrzącymi się górskimi zboczami – kłóciła się z wszystkimi regułami bezpieczeństwa. Obszar był zbyt rozległy,...zobacz więcej »
Czerwony pluton

Czerwony pluton (Ebook)

35.90 zł 32.31 zł

zamów
 

Zapowiedzi Ravelo

 

Zapowiedź

Album mojego dziecka

wydawca: Arkady

OPRAWA TWARDA

dostępny od: 09.2019

00000

Kiedy rodzi się dziecko, każdy spędzony z nim dzień jest niepowtarzalny. Pierwsza kąpiel, pierwszy uśmiech, pierwszy ząbek, pierwsze słowo… Pierwsze trzy lata. A nasza pamięć bywa zawodna… Ten album pozwoli notować wzruszenia, gromadzić bezcenne pamiątki, by móc do nich – wspólnie z...

zobacz więcej »
Album mojego dziecka
-35%

Album mojego dziecka

69 zł 44.77 zł

zamów

Zapowiedź

Aż do śmierci

Górka Daria

wydawca: Samsara

OPRAWA MIĘKKA

dostępny od: 16.10.2019

00000

Ta książka to głos oddany kobietom, które głosu nigdy nie miały.

Historie kobiet, które dotarły do własnych granic i z ofiar przeistoczyły się w katów.

...

zobacz więcej »
Aż do śmierci
-36%

Aż do śmierci

39.90 zł 25.16 zł

zamów

Zapowiedź

Droga do Little Star

Wittner Zuzanna

wydawca: Rozpisani.pl

OPRAWA MIĘKKA

dostępny od: 20.09.2019

00000

Jest rok 2045. Po serii katastrof naturalnych, spowodowanych zmianami klimatycznymi i ludzką interwencją, większość życia na Ziemi uległa zniszczeniu. W miejsce Stanów Zjednoczonych powstało militarystyczne państwo o nazwie Federacja Północna, które dąży do uzyskania kontroli nad pozostałymi...

zobacz więcej »
Droga do Little Star
-24%

Droga do Little Star

40 zł 30.34 zł

zamów

Zapowiedź

Czarownica ze wzgórza

Stacey Halls

wydawca: Świat Książki

OPRAWA MIĘKKA

dostępny od: 16.10.2019

00000

Pendle Hill kolejny raz zachodzi w ciążę. Ma nadzieję, że tym razem urodzi dziedzica, mimo że już wiele razy poroniła. Nagle odkrywa list, w którym jej lekarz ostrzega jej męża, że może ona nie przeżyć kolejnej ciąży. Przerażona odkryciem, udaje się na spacer po lasach... Fabuła rozgrywa się w...zobacz więcej »
Czarownica ze wzgórza
-25%

Czarownica ze wzgórza

36.90 zł 27.39 zł

zamów

Zapowiedź

Baśnie braci Grimm

wydawca: Wilga

OPRAWA TWARDA

dostępny od: 16.10.2019

00000

Nowe wydanie opowieści spisanych na podstawie baśni braci Jakuba i Wilhelma Grimmów. Klasyka literatury dziecięcej. W zbiorze znalazły się znane baśnie z ponadczasowego kanonu, m.in. Czerwony Kapturek, Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Jaś i Małgosia. Fantastyczne motywy, czarodziejskie,...

zobacz więcej »
Baśnie braci Grimm
-15%

Baśnie braci Grimm

29.99 zł 25.49 zł

zamów

Zapowiedź

Żelazny wiatr

Peter Fritzsche

wydawca: Instytut Pileckiego

OPRAWA TWARDA

dostępny od: 23.09.2019

00000

Peter Fritzsche przedstawia w swej książce przez pryzmat różnorodnych świadectw historię okupowanej Europy. Wykorzystując dzienniki, listy i rozmaite relacje, zarysowuje realia życia codziennego w podbitych przez Niemców krajach. Pokazuje, w jaki sposób ich mieszkańcy starali się funkcjonować w...zobacz więcej »
Żelazny wiatr
-20%

Żelazny wiatr

52.50 zł 42 zł

zamów
 
To top