Księgarnia internetowa Ravelo – tanie książki, zabawki, prezenty
Księgarnia Ravelo – książki, ebooki, zabawki
Twój koszyk »
jest pusty
+1

Dodano:
sprawdź zawartość koszyka »

sprawdź
koszyk »
kontynuuj
zakupy »
KsiążkiKsiążki
ZabawkiZabawki
LifestyleLifestyle
PrezentyPrezenty
eBookieBooki
PodręcznikiPodręczniki
Art. pap.Art. pap.
OutletOutlet

Kategorie
Pokaż tylko
Wydawca
Cena

Nina Nelson

zobacz więcej »

Ilość produktów - 2

Sortuj wyniki Ilość wyników na stronie Aktualna strona z 0
Dieta Clear Skin

Dieta Clear Skin

Nina Nelson Randa Nelson Znak, 13 lutego 2019 oprawa miękka

Ostatnia książka o skórze, którą kupisz Trądzik potrafi być prawdziwym koszmarem. Zwykłe wypryski czy bolesne zmiany dokuczają zarówno nastolatkom, jak i trzydziestolatkom, a leki na trądzik często są nieskuteczne i szkodliwe dla organizmu. Nina i Randa Nelson coś o tym wiedzą. Kiedy miały 20... więcej

11100

Czas wysyłki:
24h w dni robocze

39.90 zł

31.92 zł

oszczędzasz 20%

zamów
Dieta Clear Skin. Outlet - uszkodzona okładka

Dieta Clear Skin. Outlet - uszkodzona okładka

Nina Nelson Randa Nelson Znak, 14 maja 2019 oprawa miękka

Outlet

Ostatnia książka o skórze, którą kupisz Trądzik potrafi być prawdziwym koszmarem. Zwykłe wypryski czy bolesne zmiany dokuczają zarówno nastolatkom, jak i trzydziestolatkom, a leki na trądzik często są nieskuteczne i szkodliwe dla organizmu. Nina i Randa Nelson coś o tym wiedzą. Kiedy miały 20... więcej

00000

Produkt aktualnie
niedostępny.
 

Bestseller

Siła perswazji

Lee Child

wydawca: Albatros 

seria:Jack Reacher

OPRAWA MIĘKKA

11111

Nigdy nie wybaczaj, nigdy nie zapominaj. To motto zawsze przyświecało Reacherowi. Francis Xavier Quinn był z pewnością jednym z najgorszych ludzi, jacy stanęli na jego drodze. Człowiekiem, który zrobił coś naprawdę niewybaczalnego. Dlatego jego śmierć tak bardzo cieszyła Jacka. Aż do...zobacz więcej »
Siła perswazji
-20%

Siła perswazji

34 zł 27.20 zł

zamów

Bestseller

Miłosna kapitulacja

Julie Anne Long

wydawca: Amber

OPRAWA MIĘKKA

11111ocena: 5 [liczba ocen: 2]

Titania Danforth, osierocona dziedziczka fortuny, przybywa z Ameryki do Anglii, gdzie jej wuj, książę, ma znaleźć dla niej kandydata na męża. Titania wkracza na salony i oczarowuje wszystkich kawalerów. Jednak ona dostrzega tylko jednego mężczyznę. Niestety, jej wybranek ma nie tylko zniewalający...zobacz więcej »
Miłosna kapitulacja
-33%

Miłosna kapitulacja

39.80 zł 26.63 zł

zamów

Bestseller

Mity greckie

Lucyna Szary

wydawca: Greg

kategoria wiekowa:5-7 lat

seria:KOLOROWA KLASYKA

OPRAWA MIĘKKA

11111ocena: 5 [liczba ocen: 1]

Przedstawiamy pięknie ilustrowane, kolorowe wydanie Mitów greckich, przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych czytelnikach. Wszystkie opowieści napisane zostały przystępnym, zrozumiałym językiem, żywo i ciekawie. Mały odbiorca dowie się między innymi, jak według Greków powstał świat, jak...zobacz więcej »
Mity greckie

Mity greckie

6.99 zł

zamów

Bestseller

Mnich

Tadeusz Bartoś

wydawca: Wydawnictwo Marginesy

OPRAWA TWARDA

11100ocena: 4 [liczba ocen: 22]

Jan ma dwadzieścia lat i postanawia wszystko zostawić. Porzuca studia, rodzinę, znajomych, pakuje do plecaka kilka najpotrzebniejszych rzeczy i odchodzi. Chce być radykalny. Rozpiera go duma z decyzji porzucenia wszystkiego. Chce rozstrzygnąć ostatecznie o swoim losie, ulokować siebie po...

zobacz więcej »
Mnich
-20%

Mnich

37.90 zł 30.32 zł

zamów

Bestseller

Fartowny pech

Olga Rudnicka

wydawca: Prószyński Media

OPRAWA MIĘKKA

11111ocena: 5 [liczba ocen: 1]

Posterunkowy Nadziany ma pecha. Po serii niefortunnych zdarzeń postanawia dobrowolnie przenieść się na niewielką placówkę, gdzie nikt go nie zna i może wszystko zacząć od nowa. Na miejscu spotyka kolegę ze szkoły policyjnej, Dzianego, który po wlepieniu mandatu żonie komendanta i pobiciu...

zobacz więcej »
Fartowny pech
-42%

Fartowny pech

35 zł 20.30 zł

zamów

NowośćBestseller

Milioner z Miami (Ebook)

Michelle Smart

wydawca: HarperCollins Polska

format pliku - EPUB,MOBI

00000

Matteo Manaserro zakochał się w Natashy i chciał z nią dzielić życie. Jednak Natasha poślubiła jego bogatego kuzyna Pellegriniego. Zraniony Matteo zerwał z nią kontakt. Spotykają się po kilku latach na pogrzebie męża Natashy. Matteo, który zrobił karierę i pieniądze jako chirurg plastyczny, wciąż...zobacz więcej »
Milioner z Miami

Milioner z Miami (Ebook)

8.99 zł 8.09 zł

zamów
 

Nowości Ravelo

 

Nowość

Maluch nakleja Książeczka z okrągłymi naklejkami 1+

wydawca: Aksjomat

kategoria wiekowa:12-24 miesiące

OPRAWA MIĘKKA

00000

Maluchy lubią naklejki. To taki rodzaj zabawy manualnej z papierem, który są w stanie wykonać z niewielką pomocą. Odpowiednia do wieku tematyka i ilustracje zachęcą maluszki do zabawy w przyklejanie. Dzieci wzbogacą i uporządkują wiedzę o otaczającym świecie. W środku znajdują się aż 64 duże,...zobacz więcej »
Maluch nakleja Książeczka z okrągłymi naklejkami 1+

Maluch nakleja Książeczka z okrągłymi naklejkami 1+

9.99 zł

zamów

Nowość

Przeklęte drzewo

Rushby Allison

wydawca: Zielona Sowa

kategoria wiekowa:8-11 lat

OPRAWA MIĘKKA

00000

Dziesięcioletnia Immy wraz z rodziną ucieka od nawału problemów do malutkiej angielskiej wioski – Cambridgeshire. Znajdują tam uroczy stary, wiejski dom – idealny, by zacząć w nim nowe życie. Jedynym niepokojącym akcentem jest stare, ciemne i dzikie drzewo morwy rosnące na tyłach ogrodu. Obawę...zobacz więcej »
Przeklęte drzewo
-33%

Przeklęte drzewo

29.90 zł 20.03 zł

zamów

Nowość

Pan Brumm Pan Brumm i Megasaurus

Daniel Napp

wydawca: Bona

OPRAWA TWARDA

00000

Pan Brumm robił to, co robił w każdy piątek... pracował w ogrodzie. – Chooo-inka! – zawołał nagle podczas przekopywania grządek. Natrafił na kości dinozaura! Z pomocą Kaszalota i Borsuka szybko udało się ułożyć szkielet. Brakowało jedynie głowy, która najprawdopodobniej znajdowała się gdzieś na...zobacz więcej »
Pan Brumm Pan Brumm i Megasaurus
-28%

Pan Brumm Pan Brumm i Megasaurus

30 zł 21.60 zł

zamów

Nowość

Policjanci. Bez munduru

Katarzyna Puzyńska

wydawca: Prószyński Media

format pliku - MP3

00000

Najpoważniejsze przestępstwa i najbrutalniejsze zbrodnie to ich codzienność. Funkcjonariusze operacyjni i dochodzeniowi wydziałów kryminalnych oraz Centralnego Biura Śledczego Policji, technik kryminalistyki, medyk sądowy i psycholog policyjny zdradzają swoje sekrety. Zabójstwa, rozboje,...zobacz więcej »
Policjanci. Bez munduru

Policjanci. Bez munduru

37.90 zł 34.11 zł

zamów

Nowość

Oblężenie (Ebook)

Geraint Jones

wydawca: Rebis

format pliku - EPUB,MOBI

00000

Powieść łącząca emocje Gladiatora Ridleya Scotta z autentyzmem Plutonu Olivera Stone’a. Za Rzym, za towarzyszy broni! Drugi – po Krwawym lesie – tom przygód legionisty Feliksa-Corvusa Wojenny weteran prezentuje kolejną doskonałą powieść idealną dla fanów Bernarda Cornwella, Simona...zobacz więcej »
Oblężenie
-20%

Oblężenie (Ebook)

32.90 zł 26.32 zł

zamów

Nowość

Wikingowie. Tom 1. Wilcze dziedzictwo

Radosław Lewandowski

wydawca: Storybox

format pliku - MP3

00000

Tłem powieści jest X-wieczny świat wikingów, pełen lądowych i morskich bitew, przedwiecznych tajemnic, młodzieńczych miłości i nienawiści czarniejszej niźli dno Helhejmu. Znajdziemy tu walkę o schedę, którą jest królestwo konunga szwedzkiego Eryka Zwycięskiego; zuchwałe wyprawy smoczych łodzi do...zobacz więcej »
Wikingowie. Tom 1. Wilcze dziedzictwo
-20%

Wikingowie. Tom 1. Wilcze dziedzictwo

29.95 zł 23.96 zł

zamów
 

Zapowiedzi Ravelo

 

Zapowiedź

Departament Q. 6 Wisząca dziewczyna. Audiobook (Audiobook na CD)

Jussi Adler-Olsen

wydawca: Sonia Draga

OPRAWA MIĘKKA

dostępny od: 07.2019

00000

W samym środku zasłużonej porannej drzemki w piwnicy komisariatu policji Carl Morck, szef Departamentu Q, dostaje telefon od kolegi pracującego na wyspie Bornholm. Morck nie jest zachwycony tym, że próbuje mu się wcisnąć nową sprawę, a kilka godzin później dowiaduje się czegoś, co sprawia, że...zobacz więcej »
Departament Q. 6 Wisząca dziewczyna. Audiobook (Audiobook na CD)
-33%

Departament Q. 6 Wisząca dziewczyna. Audiobook (Audiobook na CD)

35.90 zł 24.05 zł

zamów

Zapowiedź

Dzikie sekrety przyrody

Seed Andy

wydawca: Literackie

kategoria wiekowa:3-4 lata

OPRAWA TWARDA

dostępny od: 14.08.2019

00000

Lepiej poznasz przyrodę i będziesz śmiać się w głos!

Niezliczone fakty, anegdoty, odkrycia i ciekawostki dotyczące wszystkiego, co żyje wokół nas, podane lekko i z olbrzymim poczuciem humoru. Tak o naturze pisać potrafi tylko Andy Seed, laureat Blue Peter Book...

zobacz więcej »
Dzikie sekrety przyrody
-19%

Dzikie sekrety przyrody

39.90 zł 31.92 zł

zamów

Zapowiedź

Gwiezdni przyjaciele. Tajemne zaklęcie. Tom 3

Linda Chapman

wydawca: Zielona Sowa

seria:Gwiezdni przyjaciele

OPRAWA MIĘKKA

dostępny od: 31.07.2019

00000

Czy wierzysz w magię? Karola i jej przyjaciółki wierzą! A gdy spotykają gwiezdne zwierzęta, otwiera się przed nimi świat magicznych przygód! Karola, Maja, Zuza i Wiola razem z gwiezdnymi zwierzętami muszą użyć swoich mocy, aby powstrzymać siły czarnej magii. W kolejnej część serii gwiezdni...

zobacz więcej »
Gwiezdni przyjaciele. Tajemne zaklęcie. Tom 3

Gwiezdni przyjaciele. Tajemne zaklęcie. Tom 3

17.99 zł

zamów

Zapowiedź

Spartakus Rebelia

Ben Kane

wydawca: Horyzont Znak

OPRAWA MIĘKKA

dostępny od: 14.08.2019

00000

Druga część wciągającej powieści o losach Spartakusa – przywódcy najbardziej spektakularnego powstania niewolników w starożytnym Rzymie. Spartakus dokonał rzeczy niemożliwych: uciekł z niewoli i, dowodząc potężną armią niewolników, pokonał siły Gajusza Kasjusza Longinusa. Wydaje się, że nic nie...zobacz więcej »
Spartakus Rebelia
-30%

Spartakus Rebelia

49.90 zł 34.93 zł

zamów

Zapowiedź

Za dużo marchewek

Katy Hudson

wydawca: Amber

kategoria wiekowa:3-4 lata

OPRAWA TWARDA

dostępny od: 07.2019

00000

Królik KOCHA marchewki! Właściwie to kocha je tak bardzo, że w jego przytulnej norce zaczyna brakować dla niego miejsca. Kiedy przyjaciele proponują mu pomoc, Królik przyjmuje ją z radością. Ale czy mnóstwo marchewek nie oznacza przypadkiem mnóstwa kłopotów dla Królika i jego przyjaciół? Ta...zobacz więcej »
Za dużo marchewek
-33%

Za dużo marchewek

29.80 zł 19.94 zł

zamów

Zapowiedź

Inwazja krwiożerczych warzyw

Philip Reeve

wydawca: Amber

kategoria wiekowa:8-11 lat

OPRAWA MIĘKKA

dostępny od: 30.07.2019

00000

Tom 1 serii Buster Bayliss w tarapatach, czyli koszmarna ciocia Paulina, jej koszmarny ogród i jej największa duma – Pablo, wspaniały… i GŁODNY! INWAZJA KRWIOŻERCZYCH WARZYW Kosmiczne warzywa atakują. Przejmują kontrolę nad ludzkimi umysłami i zmieniają mieszkańców miasta w niewolników. Rosną w...zobacz więcej »
Inwazja krwiożerczych warzyw
-33%

Inwazja krwiożerczych warzyw

24.80 zł 16.59 zł

zamów
 
To top