Księgarnia internetowa Ravelo – tanie książki, zabawki, prezenty
Księgarnia Ravelo – książki, ebooki, zabawki
Twój koszyk »
jest pusty
+1

Dodano:
sprawdź zawartość koszyka »

sprawdź
koszyk »
kontynuuj
zakupy »
KsiążkiKsiążki
ZabawkiZabawki
LifestyleLifestyle
PrezentyPrezenty
eBookieBooki
PodręcznikiPodręczniki
Art. pap.Art. pap.
OutletOutlet

Nie znaleźliśmy produktów dla zapytania: !
Sprawdź, czy fraza została wpisana poprawnie lub zmień zapytanie.

Bestsellery Ravelo

WyprzedażBestseller

Papilotki / papierowe foremki do muffinek 100 szt

11111ocena: 5 [liczba ocen: 2]

Jeśli już trochę znudziły Ci się świąteczne pierniki, albo tym razem chcesz zrobić na Gwiazdkę słodkości, które wymagają mniej czasu - muffiny to najlepszy pomysł. W wersji świątecznej - z przyprawą korzenną, cynamonem, czekoladą czy orzeszkami, będą równie pyszną słodką przekąską, co inne...zobacz więcej »
Papilotki / papierowe foremki do muffinek 100 szt
-63%

Papilotki / papierowe foremki do muffinek 100 szt

17.80 zł 6.56 zł

zamów

Bestseller

Zdrowe kalorie Strączki Kasze Pestki Owoce

wydawca: Olimp Media

OPRAWA MIĘKKA

11111ocena: 5 [liczba ocen: 6]

Obawiasz się kalorii? Niepotrzebnie! Zdrowe kalorie to takie, które nie tylko zaspokajają głód, ale także dostarczają wielu składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Właśnie takie posiłki – gęste odżywczo – proponujemy w naszej książce. Znajdziesz tu przepisy na super...zobacz więcej »
Zdrowe kalorie Strączki Kasze Pestki Owoce
-33%

Zdrowe kalorie Strączki Kasze Pestki Owoce

29.99 zł 20.09 zł

zamów

Bestseller

Bogaty ojciec biedny ojciec

Robert T. Kiyosaki

wydawca: Instytut Praktycznej Edukacji

11111ocena: 5 [liczba ocen: 2]

Czego bogaci uczą swoje dzieci na temat pieniędzy i o czym nie wiedzą biedni i średnia klasa? Dowiedz się, jak sprawić, aby pieniądze pracowały dla ciebie i dlaczego nie musisz mieć bardzo wysokiej pensji, aby stać się zamożnym. Książka, która wstrząsnęła światem finansów! Jeśli borykasz się z...zobacz więcej »
Bogaty ojciec biedny ojciec
-33%

Bogaty ojciec biedny ojciec

47 zł 31.49 zł

zamów

Bestseller

Krwawy las

Geraint Jones

wydawca: Rebis

seria:Powieść historyczna

OPRAWA MIĘKKA

11110ocena: 4 [liczba ocen: 1]

Za Rzym, za towarzyszy broni!

Powieść łącząca emocje Gladiatora Ridleya Scotta z autentyzmem Plutonu Olivera Stone’a

Wojenny weteran debiutuje powieścią idealną dla fanów Bernarda Cornwella, Simona Scarrowa, Bena Kane’a i Conna...

zobacz więcej »
Krwawy las
-28%

Krwawy las

34.90 zł 25.13 zł

zamów

NowośćBestseller

Ostatni snajper

Kevin Lacz

wydawca: Bellona

OPRAWA MIĘKKA

11111ocena: 5 [liczba ocen: 1]

Kevin Lacz, snajper SEAL Team Three, najgroźniejszego oddziału SEALsów, pokazuje codzienność walki i służby tej elity elit sił specjalnych: ekstremalne warunki, bezpardonowa walka i wyczerpujący wysiłek fizyczny to rzeczywistość trudna, wymagająca, ale też sprzyjająca budowaniu najsilniejszych...zobacz więcej »
Ostatni snajper
-32%

Ostatni snajper

36.90 zł 25.06 zł

zamów

NowośćBestseller

Pragnij mnie

Abbi Glines

wydawca: Pascal

OPRAWA MIĘKKA

00000

Sześć lat temu Dewayne Falco stracił ukochanego brata Dustina. Gnębiony poczuciem winy, przez długi czas od wypadku nie chce się do nikogo nie zbliżyć. Jednak gdy do sąsiedniego domu wprowadza się dawna ukochana brata, a drzwi otwiera jego miniaturowa kopia, wspomnienia wracają. Dewayne...

zobacz więcej »
Pragnij mnie
-36%

Pragnij mnie

39.90 zł 25.54 zł

zamów

Nowości Ravelo

NowośćBestseller

Sprawa Hoffmanowej

Katarzyna Zyskowska-Ignaciak

wydawca: Znak

11111ocena: 5 [liczba ocen: 5]

Góry strzegą tajemnic lepiej niż ludzie.

"Co stało się pod Lodową Przełęczą?" "Tajemnicza śmierć trzech osób!" "Dwie noce przy zwłokach" - takimi nagłówkami wita zakopiańskich turystów sierpniowy poranek 1933 roku.

Kilka dni wcześniej w góry wyrusza prokurator Hoffman z...

zobacz więcej »
Sprawa Hoffmanowej
-33%

Sprawa Hoffmanowej

39.90 zł 26.67 zł

zamów

Nowość

Ludzie Północy Tom 3

Morrison Grant

wydawca: Egmont

OPRAWA TWARDA

00000

Trzeci tom zaplanowanej z rozmachem opowieści o wikingach, którzy w średniowieczu docierali do wybrzeży całej Europy – od północnych skrajów Skandynawii po Morze Śródziemne. W kilku historiach ukazane zostały przede wszystkim ciemne strony życia ludzi Północy – ciągła walka z wrogami i siłami...zobacz więcej »
Ludzie Północy Tom 3
-25%

Ludzie Północy Tom 3

119.99 zł 89.99 zł

zamów

Nowość

Dzieci w Biblii

Bogumiła Wróblewska

wydawca: eSPe

kategoria wiekowa:12-14 lat,15-99 lat,5-7 lat,8-11 lat

OPRAWA MIĘKKA

00000

Biblia to księga dla każdego, bo o każdym Bóg pomyślał, kierując do nas swoje słowo. Pomyślał także o dzieciach, które na kartach Pisma Świętego odegrały bardzo ważną rolę. Czy wiecie, że bez pomocy jedenastoletniego Beniamina Pan Jezus nie mógłby cudownie rozmnożyć chleba? A może słyszeliście o...zobacz więcej »
Dzieci w Biblii
-28%

Dzieci w Biblii

21.90 zł 15.77 zł

zamów

Nowość

Bodycount

Simon Bisley, Kevin Eastman

wydawca: Sonia Draga

bohater:Wojownicze Żółwie Ninja

OPRAWA TWARDA

11111ocena: 5 [liczba ocen: 1]

Zainspirowani magazynem „Heavy Metal” i filmami Johna Woo, Kevin Eastman i Simon Bisley prezentują mroczniejszą wersję Wojowniczych Żółwi Ninja. Spodziewajcie się krwawej jatki, mistrzowskich rysunków i nieustającego terkotu absurdalnie wielkich karabinów maszynowych. W użyciu będą też noże,...zobacz więcej »
Bodycount
-26%

Bodycount

55 zł 40.53 zł

zamów

Nowość

Piekiełko nad Wisłą (Ebook)

Sławomir Koper

wydawca: Bellona S.A.

format pliku - EPUB,MOBI

00000

Czy wszyscy cichociemni byli kryształowo uczciwi? Jak wyglądało życie prywatne generała Grota–Roweckiego i czy miało wpływ na jego aresztowanie? Dlaczego część polskich aktorów grała na scenach koncesjonowanych przez okupantów, podczas gdy inni odmawiali? Dlaczego AK skazało na śmierć Józefa...zobacz więcej »
Piekiełko nad Wisłą

Piekiełko nad Wisłą (Ebook)

29.50 zł 26.55 zł

zamów

Nowość

Ognisty pył (Ebook)

Adrianna Biełowiec

wydawca: Wydawnictwo e-bookowo

format pliku - EPUB,MOBI,PDF

00000

Diana Trietiakow jest młodą kobietą, z niezrozumiałych dla niej powodów odrzuconą przez społeczeństwo. Podczas spaceru w głębi lasu przypadkiem trafia na aktywną strefę temporalną i przenosi się do niebezpiecznego protoświata Amyrade, krążącego w macierzy między wszechświatami, gdzie panują inne...zobacz więcej »
Ognisty pył
-20%

Ognisty pył (Ebook)

18 zł 14.40 zł

zamów

Zapowiedzi Ravelo

Zapowiedź

Morderstwo w winnicy

Longworth M.L.

wydawca: Smak Słowa

seria:Mroczny zaułek

OPRAWA MIĘKKA

dostępny od: 05.06.2019

11111ocena: 5 [liczba ocen: 1]

W trzeciej porywającej powieści z kryminalnej serii: „Verlague i Bonnet na tropie” miasto Aix-en-Provence zalewa fala zbrodni.

Właściciel winnicy Olivier Bonnard jest zdruzgotany, gdy odkrywa, że z jego piwnicy zostaje skradziony zapas bezcennego, starego wina....

zobacz więcej »
Morderstwo w winnicy

Morderstwo w winnicy

39.90 zł 33.92 zł

zamów

Zapowiedź

Tajne bronie w II wojnie światowej

William Breuer

wydawca: Amber

OPRAWA MIĘKKA

dostępny od: 16.05.2019

00000

Autor militarnych bestsellerów sprzedanych w Polsce w ponad 130 000 egzemplarzy Nieznana wojna wywiadów i naukowców Zakulisowy pojedynek intelektów toczony pomiędzy naukowcami i kryptoanalitykami wszystkich walczących stron. • Supertajna Stacja X • Japoński projekt atomowy • Kradzież...zobacz więcej »
Tajne bronie w II wojnie światowej
-33%

Tajne bronie w II wojnie światowej

39.80 zł 26.63 zł

zamów

Zapowiedź

Autorskie prawa osobiste w obrocie prawnym

Wyrwiński Michał

wydawca: Wolters Kluwer

kategoria wiekowa:15-99 lat

OPRAWA TWARDA

dostępny od: 29.04.2019

00000

W publikacji czytelnik znajdzie zasady udzielania i odwoływania zgody na ingerencje w dobra osobiste oraz sytuację osoby, która z niej korzysta. Autor w sposób nowatorski ujmuje kwestie z zakresu zarówno prawa autorskiego, jak i prawa cywilnego. Monografia oprócz tego, że podkreśla znaczenie dla...zobacz więcej »
Autorskie prawa osobiste w obrocie prawnym

Autorskie prawa osobiste w obrocie prawnym

99 zł 89.10 zł

zamów

Zapowiedź

Matko Pomocy Nieustającej!

Krzysztof Zimończyk

wydawca: DEHON

kategoria wiekowa:15-99 lat

OPRAWA MIĘKKA

dostępny od: 25.04.2019

00000

Książeczka zawiera nowennę i liczne modlitwy do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Obraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy zasłynął w świecie bogatą treścią, kultem i pięknością. Jest on uważany za najbardziej rozpowszechniony na świecie wizerunek Maryi. Historia obrazu sięga XII wieku. W XV wieku...zobacz więcej »
Matko Pomocy Nieustającej!

Matko Pomocy Nieustającej!

5.90 zł

zamów

Zapowiedź

Ciało. Ty i miliardy Twoich mieszkańców

Paul Schutten Jan

wydawca: Format

seria:Zabawnie i bez skrępowania

OPRAWA TWARDA

dostępny od: 23.05.2019

00000

To, że masz jeden nos, dwie ręce i dziesięć paluchów, jest dla Ciebie oczywiste. Ale czy zdajesz sobie sprawę z tego, że składasz się z 206 kości, 86 miliardów komórek mózgowych i do tego jeszcze z 20 bilionów innych komórek? I że na powierzchni oraz w środku Twojego ciała żyje dodatkowo...

zobacz więcej »
Ciało. Ty i miliardy Twoich mieszkańców

Ciało. Ty i miliardy Twoich mieszkańców

59.90 zł 50.92 zł

zamów

Zapowiedź

Złota wolność

Zofia Kossak

wydawca: Civitas Christiana

OPRAWA TWARDA

dostępny od: 15.05.2019

00000

Historycznym tłem powieści są dzieje Rzeczypospolitej w kluczowym dla jej dalszych losów okresie, gdy na obliczu środkowoeuropejskiej potęgi z początków XVII wieku widać już rysy, które niebawem będą skutkowały rozpadem z takim trudem budowanych więzi narodowych. Na kanwie rzeczywistych wydarzeń...zobacz więcej »
Złota wolność
-35%

Złota wolność

39.90 zł 25.54 zł

zamów
To top