Księgarnia internetowa Ravelo – tanie książki, zabawki, prezenty
Księgarnia Ravelo – książki, ebooki, zabawki
Twój koszyk »
jest pusty
+1

Dodano:
sprawdź zawartość koszyka »

sprawdź
koszyk »
kontynuuj
zakupy »
KsiążkiKsiążki
ZabawkiZabawki
LifestyleLifestyle
PrezentyPrezenty
eBookieBooki
PodręcznikiPodręczniki
Art. pap.Art. pap.
OutletOutlet

Kategorie
Pokaż tylko
Cena

Seria: Zwierzęta z fermy

zobacz więcej »

Ilość produktów - 3

Sortuj wyniki Ilość wyników na stronie Aktualna strona z 0
Figurka ceramiczna "Kura"

Figurka ceramiczna "Kura"

Urocza biała figurka w kształcie zabawnej kury, wykonana z ceramiki, pięknie zdobiona. Świetnie sprawdzi się jako dekoracja na stole, szafce lub w innym miejscu w Twoim domu. Przyciąga wzrok poprzez wesoły design oraz frywolną kokardę zawiązaną na szyi. Wykończona białą, pomarańczową i czerwoną... więcej

00000

Produkt aktualnie
niedostępny.
Figurka ceramiczna "Wesoła Kaczka"

Figurka ceramiczna "Wesoła Kaczka"

Urocza biała figurka w kształcie zabawnej kaczki, wykonana z ceramiki, pięknie zdobiona. Świetnie sprawdzi się jako dekoracja na stole, szafce lub w innym miejscu w Twoim domu. Przyciąga wzrok poprzez wesoły design oraz frywolną kokardę zawiązaną na szyi. Wykończona białą i pomarańczową matową... więcej

11110

Produkt aktualnie
niedostępny.
Figurka ceramiczna "Kogut"

Figurka ceramiczna "Kogut"

Urocza biała figurka w kształcie zabawnego koguta, wykonana z ceramiki, pięknie zdobiona. Świetnie sprawdzi się jako dekoracja na stole, szafce lub w innym miejscu w Twoim domu. Przyciąga wzrok poprzez wesoły design oraz frywolną kokardę zawiązaną na szyi. Wykończona białą, pomarańczową i... więcej

11111

Produkt aktualnie
niedostępny.

Bestsellery Ravelo

Bestseller

Wielka Encyklopedia PWN t.23

wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN

OPRAWA TWARDA

00000

Tom dwudziesty trzeci Wielkiej Encyklopedii PWN w 30 tomach - dzieła 100-osobowego Zespołu Encyklopedii PWN i 3 tysięcy autorów, konsultantów i recenzentów naukowych. Jest podstawową polską encyklopedią uniwersalną XXI stulecia. Dzieło zawiera 140 tysięcy haseł ze wszystkich dziedzin życia,...zobacz więcej »
Wielka Encyklopedia PWN t.23
-20%

Wielka Encyklopedia PWN t.23

9.90 zł 7.92 zł

zamów

Bestseller

Dzieje Polski Tom 3 Królestwo zwycięskiego orła

Andrzej Nowak

wydawca: Biały Kruk

OPRAWA TWARDA

11110ocena: 5 [liczba ocen: 7]

Kolejny tom wspaniałej historii Polski opowiedzianej piórem profesora Andrzeja Nowaka liczy 462 strony, czyli o 80 więcej niż poprzednia część. Podobnie jak dwa poprzednie tomy charakteryzuje się wysokim poziomem edytorskim. Zdobią go liczne fotografie, rysunki, ryciny i mapy, które nie tylko...zobacz więcej »
Dzieje Polski Tom 3 Królestwo zwycięskiego orła
-38%

Dzieje Polski Tom 3 Królestwo zwycięskiego orła

83.90 zł 52.40 zł

zamów

Bestseller

Policjanci. Ulica

Katarzyna Puzyńska

wydawca: Prószyński Media

11111ocena: 5 [liczba ocen: 10]

Prawdziwy świat przestępstw i zbrodni bez cenzury. Po raz pierwszy tak szczerze o policjantach z ulicy!

Kim tak naprawdę są? Brutalami w starciu z ofiarą czy najbardziej wszechstronnymi funkcjonariuszami w Polskiej Policji? Pierwsi na miejscu zbrodni, oko w oko z agresją,...

zobacz więcej »
Policjanci. Ulica
-39%

Policjanci. Ulica

39.90 zł 24.34 zł

zamów

Bestseller

Wielki Ogarniacz Życia we dwoje, czyli jak być razem i się nie pozabijać

Pani Bukowa

wydawca: FLOW BOOKS

OPRAWA MIĘKKA

11111ocena: 5 [liczba ocen: 8]

Nowe przygody bohaterów Wielkiego Ogarniacza Życia, bestselerowego poradnika o tym, jak być szczęśliwym, nie robiąc niczego.

Jej życie to nieustanna walka między spaniem a internetem. Chciałaby tracić kilogramy tak szybko jak pieniądze i cierpliwość. Co wieczór postanawia, że od jutra...

zobacz więcej »
Wielki Ogarniacz Życia we dwoje, czyli jak być razem i się nie pozabijać
-28%

Wielki Ogarniacz Życia we dwoje, czyli jak być razem i się nie pozabijać

29.90 zł 21.63 zł

zamów

Bestseller

Krwawy las

Geraint Jones

wydawca: Rebis

seria:Powieść historyczna

OPRAWA MIĘKKA

11110ocena: 4 [liczba ocen: 1]

Za Rzym, za towarzyszy broni!

Powieść łącząca emocje Gladiatora Ridleya Scotta z autentyzmem Plutonu Olivera Stone’a

Wojenny weteran debiutuje powieścią idealną dla fanów Bernarda Cornwella, Simona Scarrowa, Bena Kane’a i Conna...

zobacz więcej »
Krwawy las
-34%

Krwawy las

34.90 zł 22.90 zł

zamów

NowośćBestseller

Panny i wdowy Tom 4 Ewelina

Maria Nurowska

wydawca: Prószyński Media

OPRAWA TWARDA

11111ocena: 5 [liczba ocen: 1]

Premierowy finał kultowej, zekranizowanej sagi "Panny i wdowy". Ewelina sprzedaje mieszkanie w Warszawie i przeprowadza się do zrujnowanego pałacu w Lechicach, który po 1989 roku udaje jej się odzyskać. Uważa, że jest ostatnią z rodu, kiedy nieoczekiwanie odnajduje się Zuzanna, córka jej brata...zobacz więcej »
Panny i wdowy Tom 4 Ewelina
-35%

Panny i wdowy Tom 4 Ewelina

42 zł 27.18 zł

zamów

Nowości Ravelo

Nowość

Polski bajer

Monika Borys

wydawca: W.A.B.

OPRAWA MIĘKKA

00000

Lata dziewięćdziesiąte. Gdzieś między bazarem i Belwederem, pastwiskiem i gorącą plażą, Salą Kongresową i dyskoteką Panderoza rodzi się muzyka disco polo. Skąd się wziął jej fenomen, co ma wspólnego z italo disco i dlaczego bała się jej inteligencja? Polski bajer to opowieść o romantycznych...zobacz więcej »
Polski bajer
-37%

Polski bajer

39.99 zł 25.05 zł

zamów

Nowość

Maluszkowe malowanie Idą święta!

wydawca: Skrzat

kategoria wiekowa:2 lata,3-4 lata

OPRAWA MIĘKKA

00000

MALUSZKOWE MALOWANIE, czyli blok małego artysty Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo...zobacz więcej »
Maluszkowe malowanie Idą święta!

Maluszkowe malowanie Idą święta!

5.20 zł

zamów

Nowość

Opowiadania o Hanrahanie Rudym. Stories of Red Hanrahan (Ebook)

William Butler Yeats

wydawca: Armoryka Wydawnictwo

format pliku - EPUB

00000

Książka odzwierciedla głębokie zainteresowanie Yeatsa zachowaniem, propagowaniem i umiłowaniem irlandzkiej historii i kultury. Zawiera różne historie oparte na ludowych opowieściach irlandzkich, a związane z Hanrahanem Rudym, które autor opracował w stylu pięknej mowy krainy Kiltartan –...zobacz więcej »
Opowiadania o Hanrahanie Rudym. Stories of Red Hanrahan

Opowiadania o Hanrahanie Rudym. Stories of Red Hanrahan (Ebook)

13 zł 11.70 zł

zamów

Nowość

Emmy 8 - Droga Kit. Twój chłopak śmierdzi jak rybie siki (Ebook)

Finderup Mette

wydawca: Saga

format pliku - EPUB,MOBI

00000

"Kit i Emmy to najlepsze przyjaciółki: nierozłączne, najlepsiejsze, najbliższe najlepsze przyjaciółki. Albo przynajmniej tak myślała Emmy, jednak od kiedy Kit zaczęła chodzić z Jannickiem z ich klasy, zupełnie nie ma czasu dla Emmy. Wszystko kręci się tylko wokół Jannicka i bycia z nim, a Emmy...zobacz więcej »
Emmy 8 - Droga Kit. Twój chłopak śmierdzi jak rybie siki

Emmy 8 - Droga Kit. Twój chłopak śmierdzi jak rybie siki (Ebook)

7.99 zł 7.19 zł

zamów

Nowość

Letnicy 4: Historia Ingrid - opowiadanie erotyczne (Ebook)

producent: Saga

format pliku - EPUB,MOBI

00000

Wykładowczyni Ingrid Bromley postanawia wynająć połowę swojego domku letniskowego nad Morzem Północnym artystce Xenii. Ta młoda zmysłowa dziewczyna o szorstkiej barwie głosu, obdarzona burzą rudych włosów, przerywa spokój panujący dotąd w cichym, uporządkowanym życiu Ingrid. Gdy Xenia pyta, czy...zobacz więcej »
Letnicy 4: Historia Ingrid - opowiadanie erotyczne

Letnicy 4: Historia Ingrid - opowiadanie erotyczne (Ebook)

3.99 zł 3.59 zł

zamów

Nowość

Oficerowie i konie (Ebook)

Piotr Jaźwiński

wydawca: Tetragon

format pliku - EPUB,MOBI

00000

Słynne szarże, bitwy, pojedynki, a nawet szum husarskich skrzydeł nie miałyby miejsca, gdyby nie koński grzbiet, z którego można było tego dokonać. A że kawalerzysta, pomimo bujnego życia, najpierw był żołnierze, to partnera do wojaczki dobierał starannie, dbał o niego, szanował i kochał, bo jak...zobacz więcej »
Oficerowie i konie
-20%

Oficerowie i konie (Ebook)

19.90 zł 15.92 zł

zamów

Zapowiedzi Ravelo

Zapowiedź

Koszmarny Karolek i odlot z polotem

Francesca Simon

wydawca: Znak Emotikon

OPRAWA MIĘKKA

dostępny od: 09.2019

00000

Cześć! Jestem Karolek i wszyscy mówią, że jestem KO-SZMAR-NY. Dzisiaj w końcu lecę samolotem! Już sobie wyobrażam ten luksus: miękki fotel, gigantyczny telewizor, burgery i słodycze bez końca… Z drogi śledzie, zajmuję najlepsze miejsce! Ale zaraz, chwila – co to ma być? Ciasne fotele? Żadnego...zobacz więcej »
Koszmarny Karolek i odlot z polotem
-26%

Koszmarny Karolek i odlot z polotem

24.90 zł 18.33 zł

zamów

Zapowiedź

Mój balet. Opowieść o tańcu: od szkoły do sceny

Wira-Ostaszyk Aneta, Kończak Joanna

wydawca: Nasza Księgarnia

OPRAWA TWARDA

dostępny od: 30.10.2019

00000

Dzięki Anecie Wirze-Ostaszyk, tancerce zespołu Polskiego Baletu Narodowego, macie wyjątkową szansę poznania codzienności baleriny. Dowiecie się, jak wyglądają przesłuchania do szkoły baletowej, na czym dokładnie polega nauka w niej oraz w jakim wieku najlepiej zacząć zajęcia z tańca...

zobacz więcej »
Mój balet. Opowieść o tańcu: od szkoły do sceny
-35%

Mój balet. Opowieść o tańcu: od szkoły do sceny

59.90 zł 38.65 zł

zamów

Zapowiedź

Pijaństwo i alkoholizm w piśmiennictwie Królestwa Polskiego w XIX i na początku XX wieku

Aneta Bołdyrew

wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego

OPRAWA MIĘKKA

dostępny od: 09.2019

00000

Kto iw jaki sposób pisał w Królestwie Polskim w XIX i na początku XX wieku o alkoholizmie? Czy traktowano go jako chorobę, czy problem moralny? Które grupy społeczne uważano za szczególnie zagrożone alkoholizmem? Jak problemy związane z (nad)używaniem alkoholu przedstawiano w materiałach...zobacz więcej »
Pijaństwo i alkoholizm w piśmiennictwie Królestwa Polskiego w XIX i na początku XX wieku
-22%

Pijaństwo i alkoholizm w piśmiennictwie Królestwa Polskiego w XIX i na początku XX wieku

44.90 zł 34.64 zł

zamów

Zapowiedź

Niesamowite przygody funkcjonariuszy na czterech łapach i kopytach

Joanna Stojer-Polańska

wydawca: Rerum Silva

OPRAWA MIĘKKA

dostępny od: 09.2019

00000

Wydanie czarno-białe. Książka popularyzuje wiedzę o psach i koniach służbowych, uczy zachowań bezpiecznych. To pasjonująca książka dla dorosłych i młodych Czytelników ze wspaniałymi ilustracjami młodych rysowniczek, a także naszej nieocenionej graficzki i artystki Eli Krenz. Każda okładka jej...zobacz więcej »
Niesamowite przygody funkcjonariuszy na czterech łapach i kopytach
-38%

Niesamowite przygody funkcjonariuszy na czterech łapach i kopytach

47 zł 29.10 zł

zamów

Zapowiedź

Tajemnica srebra

Martin Widmark

wydawca: Zakamarki

kategoria wiekowa:12-14 lat,5-7 lat,8-11 lat

OPRAWA TWARDA

dostępny od: 30.09.2019

00000

Przed kościołem w Valleby prowadzone są prace wykopaliskowe. Archeolodzy muszą zbadać teren przed położeniem nowych rur. Niektórzy mieszkańcy miasteczka są przeciwni wykopaliskom, a inni nadmiernie się nimi interesują. W nocy ktoś nielegalnie odwiedza wykop, zostawiając liczne ślady. Kto i w...zobacz więcej »
Tajemnica srebra
-34%

Tajemnica srebra

24.90 zł 16.31 zł

zamów

Zapowiedź

Różaniec z orędziami Maryi

Bożena Maria Hanusiak s.

wydawca: Wydawnictwo Esprit

OPRAWA MIĘKKA

dostępny od: 30.09.2019

00000

Różaniec, to doskonała szkoła wiary i chrześcijańskiego życia. Ilekroć modlimy się różańcem, jesteśmy otaczani modlitwą Najświętszej Maryi Panny. Ona nas kształtuje w swoim Niepokalanym Sercu, łącząc nas w ten sposób z Bogiem.

W rozważania różańcowe zawarte w tym...

zobacz więcej »
Różaniec z orędziami Maryi

Różaniec z orędziami Maryi

12.90 zł

zamów
To top