Księgarnia internetowa Ravelo – tanie książki, zabawki, prezenty
Księgarnia Ravelo – książki, ebooki, zabawki
Twój koszyk »
jest pusty
+1

Dodano:
sprawdź zawartość koszyka »

sprawdź
koszyk »
kontynuuj
zakupy »
KsiążkiKsiążki
ZabawkiZabawki
LifestyleLifestyle
PrezentyPrezenty
eBookieBooki
PodręcznikiPodręczniki
Art. pap.Art. pap.
OutletOutlet

Kategorie
Pokaż tylko
Wydawca
Cena

Tomasz Poskrobko


zobacz więcej »

Ilość produktów - 3

Sortuj wyniki Ilość wyników na stronie Aktualna strona z 0
Zarządzanie środowiskiem w Polsce

Zarządzanie środowiskiem w Polsce

Tomasz Poskrobko Bazyli Poskrobko PWE, 23 maja 2012 oprawa twarda

Podręcznik obejmuje wiedzę o zarządzaniu środowiskiem na poziomie całej Polski oraz na poszczególnych szczeblach podziału terytorialnego. Autorzy po omówieniu podstawowych pojęć z zakresu zarządzania środowiskiem i charakteryzowaniu makrosystemu społeczeństwo-gospodarka-środowisko jako obiektu... więcej

00000

Produkt aktualnie
niedostępny.
Zarządzanie środowiskiem w Polsce. Outlet

Zarządzanie środowiskiem w Polsce. Outlet

Bazyli Poskrobko Tomasz Poskrobko PWE, 2012 oprawa twarda

Outlet

Podręcznik obejmuje wiedzę o zarządzaniu środowiskiem na poziomie całej Polski oraz na poszczególnych szczeblach podziału terytorialnego. Autorzy po omówieniu podstawowych pojęć z zakresu zarządzania środowiskiem i charakteryzowaniu makrosystemu społeczeństwo-gospodarka-środowisko jako obiektu... więcej

00000

Produkt aktualnie
niedostępny.
Zarządzanie środowiskiem w Polsce. Outlet

Zarządzanie środowiskiem w Polsce. Outlet

Bazyli Poskrobko Tomasz Poskrobko PWE, 2012 oprawa twarda

Outlet

Podręcznik obejmuje wiedzę o zarządzaniu środowiskiem na poziomie całej Polski oraz na poszczególnych szczeblach podziału terytorialnego. Autorzy po omówieniu podstawowych pojęć z zakresu zarządzania środowiskiem i charakteryzowaniu makrosystemu społeczeństwo-gospodarka-środowisko jako obiektu... więcej

00000

Produkt aktualnie
niedostępny.
 

Bestseller

Milczące dziecko

A. Denzil Sarah

wydawca: Filia

seria:Mroczna strona

OPRAWA MIĘKKA

11110ocena: 4 [liczba ocen: 7]

Latem 2006 roku Emma Price bezsilnie patrzyła, jak z rzeki wyłowiono czerwoną kurtkę jej sześcioletniego syna, Aidena. Ciała nie odnaleziono.

Dopiero dziesięć lat później Emma odkryła, że na powrót może cieszyć się życiem. Wyszła za mąż, oczekuje drugiego dziecka i poczuła, że...

zobacz więcej »
Milczące dziecko
-37%

Milczące dziecko

39.90 zł 25.32 zł

zamów

Bestseller

Kalendarz nauczycielski 2019/2020 [kropki]

producent: Literat

11111ocena: 5 [liczba ocen: 1]

Książkowy kalendarz na rok szkolny 2019/2020 zawiera dodatkowe strony ułatwiające organizację pracy nauczyciela, m.in. z planami zajęć, tabelami ocen, miejscem na adresy i telefony, skróconym kalendarzem na 2019 i 2020 rok. Cały tydzień mieści się na dwóch sąsiadujących stronach. Format A5, stron...zobacz więcej »
Kalendarz nauczycielski 2019/2020 [kropki]
-35%

Kalendarz nauczycielski 2019/2020 [kropki]

12.90 zł 8.33 zł

zamów

Bestseller

Perfekcyjna żona

Delaney JP

wydawca: Otwarte

OPRAWA MIĘKKA

11111ocena: 5 [liczba ocen: 4]

Perfekcyjna żona. Perfekcyjne życie. Na zawsze Abbie budzi się w szpitalu. Jest oszołomiona. Nie pamięta, kim jest ani jak się tu znalazła. Mężczyzna przy jej boku twierdzi, że jest jej mężem. Mówi, że jest tytanem nowych technologii, założycielem jednego z najbardziej innowacyjnych start-upów w...zobacz więcej »
Perfekcyjna żona
-30%

Perfekcyjna żona

39.90 zł 27.93 zł

zamów

NowośćBestseller

Mózg w żałobie

Lisa M. Shulman

wydawca: Filia

OPRAWA MIĘKKA

11111ocena: 5 [liczba ocen: 1]

Poruszająca historia wybitnej neurolog, która zmierzyła się ze śmiertelną chorobą męża, lekarza. W 2011 roku u męża dr Lisy Shulman, dr. Williama Weinera, zdiagnozowano raka. Zmarł siedemnaście miesięcy później. Oboje byli neurologami. Nagle z lekarzy stali się pacjentami. Neurolog jest ekspertem...zobacz więcej »
Mózg w żałobie
-37%

Mózg w żałobie

39.90 zł 25.32 zł

zamów

Bestseller

Uśmiech losu Tom 3 Szczęście na wyciągnięcie ręki (Ebook)

Agnieszka Krawczyk

wydawca: Filia

format pliku - EPUB,MOBI

00000ocena: 0 [liczba ocen: 1]

Uśmiech losu to dar. Rozglądajcie się, aby go nie przegapić. Można pokonać złe wspomnienia i spróbować wyjrzeć poza mroczną zasłonę przykrości i zadr, które przyniósł nam los. Najpierw nieśmiało, a potem już z całą mocą uwierzyć, że szczęście jest już blisko. Dać sobie szansę i uwierzyć w nią. To...zobacz więcej »
Uśmiech losu Tom 3 Szczęście na wyciągnięcie ręki

Uśmiech losu Tom 3 Szczęście na wyciągnięcie ręki (Ebook)

29.90 zł 26.91 zł

zamów

Bestseller

Małżeńska pułapka (Ebook)

Annie Burrows

wydawca: HarperCollins Polska

format pliku - EPUB,MOBI

00000

Znali się od dzieciństwa, najpierw polubili, potem pokochali. Niestety ojciec Clare nie udzielił zgody na ich ślub i kazał zerwać kontakty. Mijają lata, a markiz Rawcliffe wciąż rozpamiętuje ten miłosny zawód. Gdy jego drogi ponownie krzyżują się z Clare, postanawia skorzystać z okazji....zobacz więcej »
Małżeńska pułapka
-17%

Małżeńska pułapka (Ebook)

10.99 zł 9.12 zł

zamów
 

Nowości Ravelo

 

Nowość

Charlie and Lola: I Completely Love Winter

wydawca: Puffin Books

OPRAWA MIĘKKA

00000

Charlie and Lola: I Completely Love Winter - by Lauren Child This really very good Charlie and Lola book includes two wintery stories: Snow is My Favourite and My Best and I Really Need Actual Ice Skates. This wonderful book is perfect for fans of Charlie and Lola, and for cold winter bedtimes....zobacz więcej »
Charlie and Lola: I Completely Love Winter
-18%

Charlie and Lola: I Completely Love Winter

35 zł 28.74 zł

zamów

Nowość

Rick i Morty Tom 6

Kyle Starks, Sean Vanaman

wydawca: Egmont

OPRAWA MIĘKKA

00000

Humorystyczny komiks science fiction oparty na amerykańskim animowanym serialu telewizyjnym pod tym samym tytułem, który w pierwotnym zamyśle miał być parodią filmu Powrót do przyszłości. Szósty tom to dalsze przygody socjopatycznego geniusza Ricka Sancheza, który wciąga swojego wyjątkowo...zobacz więcej »
Rick i Morty Tom 6
-30%

Rick i Morty Tom 6

39.99 zł 27.99 zł

zamów

Nowość

Był sobie pies Ten świat jest naprawdę pomerdany!

W. Bruce Cameron

wydawca: Kobiece Wielkie Litery

seria:WIELKIE LITERY

OPRAWA MIĘKKA

11111ocena: 5 [liczba ocen: 1]

BYŁ SOBIE PIES – KSIĄŻKA, KTÓRA DOCZEKAŁA SIĘ EKRANIZACJI – PRZEDSTAWIA LOSY NAJBARDZIEJ WYSZCZEKANEGO BOHATERA WSZECH CZASÓW Oto pełna głębokich uczuć i zdumiewająca opowieść o oddanym psie, który życiową misją czyni wpajanie swoim właścicielom znaczenia miłości i pogody ducha. To powołanie...zobacz więcej »
Był sobie pies Ten świat jest naprawdę pomerdany!

Był sobie pies Ten świat jest naprawdę pomerdany!

39.90 zł 36.13 zł

zamów

Nowość

Zarządzanie bezpieczeństwem w transporcie kolejowym Unii Europejskiej (Ebook)

Smoczyński Piotr

wydawca: Ekslibris.eu

format pliku - PDF

00000ocena: 0 [liczba ocen: 1]

Książka przeznaczona jest dla osób, które właśnie rozpoczynają pracę z systemami zarządzania bezpieczeństwem w transporcie kolejowym. W rozdziale pierwszym przedstawione zostało tło wprowadzania obowiązku wdrażania tych systemów, a więc działania podejmowane w celu utworzenia jednolitego obszaru...zobacz więcej »
Zarządzanie bezpieczeństwem w transporcie kolejowym Unii Europejskiej

Zarządzanie bezpieczeństwem w transporcie kolejowym Unii Europejskiej (Ebook)

30 zł 27 zł

zamów

Nowość

Chłopak od basenu - opowiadanie erotyczne

producent: Saga

format pliku - MP3

00000

... widok tego mężczyzny sprawiał, że byłam niespokojna i rozkojarzona. Pod wpływem nagłego impulsu zdjęłam sukienkę przez głowę i rzuciłam na podłogę. Moje majtki były wilgotne od potu i pożądania, więc je również zsunęłam, odrzucając na pomiętą sukienkę. Okienne szyby chłodziły moje nagie...zobacz więcej »
Chłopak od basenu - opowiadanie erotyczne

Chłopak od basenu - opowiadanie erotyczne

4.99 zł 4.49 zł

zamów

Nowość

Zarządzanie finansami (Ebook)

wydawca: Uniwersytetu Łódzk Wydawnictwo

format pliku - PDF

00000

W monografii zaprezentowano złożoną naturę procesów zarządzania finansami. Autorzy pokazują szerokie spektrum badań prowadzonych w tym zakresie – zarówno w wymiarze teoretycznym, jak i praktycznym. Uwypuklają także związki, które łączą zarządzanie finansami z innymi dziedzinami nauki. Czytelnik...zobacz więcej »
Zarządzanie finansami
-20%

Zarządzanie finansami (Ebook)

19.95 zł 15.96 zł

zamów
 

Zapowiedzi Ravelo

 

Zapowiedź

Konstrukcje żelbetowe według Eurokodu 2 i norm związanych. Tom 4

Włodzimierz Starosolski

wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN

OPRAWA TWARDA

dostępny od: 25.11.2019

00000

Tom 4 znanej w środowisku budowlanym książki przeznaczonej zarówno dla studentów studiów inżynierskich i magisterskich kierunku budownictwo, jaki i dla praktykujących inżynierów – projektantów i wykonawców. Na rynku funkcjonują także pozostałe części podręcznika (tomy 1-6).

...

zobacz więcej »
Konstrukcje żelbetowe według Eurokodu 2 i norm związanych. Tom 4
-17%

Konstrukcje żelbetowe według Eurokodu 2 i norm związanych. Tom 4

99 zł 81.18 zł

zamów

Zapowiedź

Leksykon prawa własności intelektualnej

Maciej Barczewski

wydawca: C.H. Beck

OPRAWA MIĘKKA

dostępny od: 11.2019

00000

Leksykon prawa własności intelektualnej stanowi usystematyzowany zbiór 100 najważniejszych pojęć i instytucji normatywnych dotyczących prawa autorskiego, praw pokrewnych oraz prawa własności przemysłowej. Przedmiotem ochrony prawa własności intelektualnej są przede wszystkim utwory, a więc...zobacz więcej »
Leksykon prawa własności intelektualnej

Leksykon prawa własności intelektualnej

89 zł 80.10 zł

zamów

Zapowiedź

Stróże 2. Brudnopis Boga

Jakub Ćwiek

wydawca: Wydawnictwo Sine Qua Non

OPRAWA MIĘKKA

dostępny od: 27.11.2019

00000

Czy pozornie spokojne anioły mogą mieć na koncie diablo interesujące historie? I to wiele!

Archiwa Wydziału Interwencyjnego Nadzoru Anielskiego aż trzeszczą od zagadkowych wydarzeń z różnych krańców świata. Od nadmorskiego kurortu skrywającego przerażający sekret...

zobacz więcej »
Stróże 2. Brudnopis Boga
-15%

Stróże 2. Brudnopis Boga

36.99 zł 31.44 zł

zamów

Zapowiedź

Świat małej Julki. Nie lubię jeść. Wychowanie przez czytanie

wydawca: Aksjomat

OPRAWA MIĘKKA

dostępny od: 11.2019

00000

Opowieści z serii "Wychowanie przez czytanie" przeznaczone są dla dzieci w wieku 2-4 lat oraz ich rodziców, którzy poszukują wskazówek dotyczących wychowania swoich maluszków. Podane tu recepty na sprostanie wielu problemom mogą okazać się bardzo przydatne. Tematy czytanek dostarcza samo...

zobacz więcej »
Świat małej Julki. Nie lubię jeść. Wychowanie przez czytanie

Świat małej Julki. Nie lubię jeść. Wychowanie przez czytanie

5.90 zł

zamów

Zapowiedź

Córka Hycla Tom 45 Cała prawda

May Lis Ruus

wydawca: Edipresse Polska

OPRAWA MIĘKKA

dostępny od: 24.11.2019

00000

Salomon Grimstad mówi Lucie, że wcale nie jest jej ojcem. Okazuje się, iż przyglądał się jej przez cały czas, gdyż jest podobna do swej zmarłej matki, którą mężczyzna kochał w młodości. Lucie ma żal do Nestora i Ditlefa, że wmówili jej, iż Salomon jest jej prawdziwym ojcem. Mężczyźni przyznają,...zobacz więcej »
Córka Hycla Tom 45 Cała prawda

Córka Hycla Tom 45 Cała prawda

10.99 zł

zamów

Zapowiedź

Mazurek Dąbrowskiego oraz pieśni i piosenki patriotyczne

Józe Wybicki

wydawca: Greg

OPRAWA TWARDA

dostępny od: 11.2019

00000

Wydanie Mazurka Dąbrowskiego oraz pieśni piosenek patriotycznych kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach...zobacz więcej »
Mazurek Dąbrowskiego oraz pieśni i piosenki patriotyczne

Mazurek Dąbrowskiego oraz pieśni i piosenki patriotyczne

9.95 zł

zamów
 
To top